search
100 pytań do ...
M jak miłość

kaska: Czy Gosia wróci do Tomka?

Odpowiedzi: 0, 2009-05-14 08:38:47

 • Franek Zawadzki: Małgosia wciąż będzie się czuła zraniona, a wszyscy zaczną podejrzewać, że wpadła w depresję. Mówi jasno: "Nigdy już nie wrócę do Ciebie i nie zaufam Ci", ale...

  Na horyzoncie pozostaje Zosia. Wiadomo, że opiekę nad nią będą sprawowali oboje. To ona może być kimś, kto pojedna zwaśnione strony.

  Na razie jednak pozostaje czekać na rozwój wypadków...
  zwiń

mało? dopytaj zadaj nowe pytanie

xxx: Czy Paweł i Asia rozstaną się?

Odpowiedzi: 0, 2012-07-20 15:54:26

 • Eliza Homerowska : To już pewne! Będzie rozwód! Asia i Paweł Zduńscy z "M jak miłość" nie rozstaną się w zgodzie. Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych Joanna dowie się, że Paweł wniósł sprawę o rozwód. Jan będzie ją wtedy buntować, by za żadne skarby świata nie zgadzała się na rozwód bez orzekania o winie. Ślepo zapatrzona w niego dziewczyna postanowi działać według porad przystojnego lekarza. Nie dość, że będzie chciała odebrać mężowi połowę majątku, to jeszcze wystąpi o orzeczenie rozwodu z jego winy. Więcej informacji na temat rozwodu Zduńskich możesz znaleźć tutaj.

ola: Czy Jerzy umrze?

Odpowiedzi: 0, 2012-07-20 15:38:00

 • Odpowiedź: Spokojnie! Jerzego na szczęście nie zabraknie w nowym sezonie "Przepisu na życie". Borys Szyc zdradził w rozmowie w programie "Dzień Dobry TVN", że jego bohater przeżyje, a wypadek skończy się tylko złamaniem ręki.

pati: Czy to prawda, że najbliższy odcinek zostanie wyemitowany jesienią 2013?

Odpowiedzi: 0, 2012-07-20 15:20:40

 • Odpowiedź: Niestety, w jesiennej ramówce 2012 nie znajdzie się czwarty i być może ostatni sezon "Przepisu na życie". Widzowie stacji zobaczą go dopiero wiosną 2013 roku. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

natalia: W ilu odcinkach "Londyńczyków" wystąpiła Maja Bohosiewicz? Czy była tam główną postacią?

Odpowiedzi: 0, 2012-06-04 22:07:11

 • Odpowiedź: Maja Bohosiewicz wystąpiła w sumie w sześciu epizodach "Londyńczyków" (odc. 1, 2, 4, 9, 11 i 13). Rola Kingi w serialu TVP1 była pierwszym dużym wyzwaniem zawodowym w życiu młodej aktorki. Bohosiewicz wcieliła się w nim w ukochaną głównego bohatera - Andrzeja. Dziewczyna przyjechała do brytyjskiej stolicy, żeby wraz z chłopakiem zarobić pieniądze na upragnione mieszkanie i wesele. Życie w wielkim mieście całkowicie ją odmieniło. W efekcie związek dwójki bohaterów zaczął przeżywać poważny kryzys... Udział w produkcji przyniósł Bohosiewicz rozpoznawalność i popularność.

kuba141011: Który jest teraz odcinek?

Odpowiedzi: 0, 2012-06-04 15:54:05

 • Odpowiedź: 4 czerwca wyemitowany został 2307. odcinek "Klanu".

Milady59!: Czy będzie 4. sezon "Przepisu na życie"?

Odpowiedzi: 0, 2012-05-23 15:40:25

 • Odpowiedź: Tak, stacja TVN zdecydowała o kontynuowaniu realizacji "Przepisu na życie". Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, część zdjęć do odcinków czwartej serii serialu kręcona będzie w Toskanii. Premierowe epizody nowego sezonu oglądać będzie można jesienią.

ASIOREK: Czy Janusz umrze w skutek ran odniesionych w wypadku samochodowym?

Odpowiedzi: 0, 2012-05-21 15:18:29

 • Odpowiedź: Niestety, już niedługo Janusz zniknie z serialu "Na Wspólnej". Stan bohatera jest wciąż ciężki. Wiemy już, że lekarzom nie uda się uratować jego życia. Jego śmierć nie pójdzie na marne. Deklaracja woli, którą będzie miał przy sobie, pozwoli uratować życie kogoś innego. Jego serce zostanie przeszczepione pacjentowi Kamila, Pawłowi Wolińskiemu (Rafał Cieszyński). Transplantacja powiedzie się. Być może Marta i Paweł poznają się w nieoczekiwanym momencie i zakochają się w sobie. Czy tak będzie? Czas pokaże.

ola2019: Dlaczego "Plebanię" zdjęto z anteny TVP1?

Odpowiedzi: 0, 2012-05-21 14:53:12

 • Odpowiedź: Zamieszanie wokół "Plebanii" trwało dobrych kilka miesięcy. W oficjalnym oświadczeniu twórców produkcji, przeczytać można było, że "Telewizja Polska podjęła decyzję o zakończeniu emisji serialu w dotychczasowym kształcie". Co to oznacza? Zapewne chodziło o wciąż malejącą oglądalność telenoweli, jak i wyczerpanie się formatu serii. "Plebanię" zastąpiła "Galeria", która mimo dobrego startu, nie dorównała popularnością poprzedniczce. Wydaje się zatem, ze decyzja o zdjęciu "Plebanii" była zbyt pochopna. Niestety, mimo tego, raczej nie ma co liczyć, że serial powróci jeszcze na antenę...

Madziaa.: Czy Magdalena Schejbal wróci do serialu "Szpilki na Giewoncie"?

Odpowiedzi: 0, 2012-05-21 14:36:02

 • Odpowiedź: Niestety, nie ma co liczyć na to, że Magdalena Schejbal wróci do "Szpilek na Giewoncie". Wszystko przez aferę, którą wywołała aktorka jednym z wywiadów. Gwiazda wyznała, że podczas pracy omal nie poroniła, bo musiała pracować po 12 godzin dziennie. Zagroziła też, że pozwie swoich byłych pracodawców. Tymczasem tłumaczenia drugiej strony są zupełnie inne. Producent seriii, Paisa Film, poinformował, że kością niezgody były zbyt wygórowane żądania finansowe. Tu możesz poznać szczegóły tej sprawy.

natalia: Kto gra syna Aidy?

Odpowiedzi: 0, 2012-05-08 15:40:31

 • Odpowiedź: Postać Remika, syna tytułowej bohaterki serialu "Aida", zagrał Jakub Wróblewski. Nie jest to pierwsza rola tego młodego aktora. Do tej pory oglądać go można było w kilku odcinkach seriali: "Ratownicy", "Ojciec Mateusz", "Hotel 52" oraz "Reguły gry". Debiutem filmowym Wróblewskiego był natomiast obraz "Moja Australia".

Anu$: Czy jest jakaś oficjalna strona Weroniki Humaj?:) Bardzo mi się spodobała i chciałabym się o niej czegoś więcej dowiedzieć.

Odpowiedzi: 0, 2012-05-04 15:33:50

 • Odpowiedź: Weronikę Humaj oglądać możemy w serialu "Julia", gdzie pojawia się jako Kaja Baran. Aktorka urodzoniła się 5 lutego 1993r. w Krakowie. Jest uczennicą trzeciej klasy liceum o profilu politologiczno-dziennikarskim. Ukończyła I stopień szkoły muzycznej na wydziale instrumentalnym w klasie fortepianu. Obecnie kontynuuje naukę na wydziale rytmiki. Od dzieciństwa fascynowała się aktorstwem. Rola serialowej Kai jest jej debiutem, jednak po maturze planuje kształcić się właśnie w tym kierunku. W wolnym czasie dużo czyta i spotyka się z przyjaciółmi. Młoda aktorka nie ma swojej oficjalnej strony, ale posiada konto na portalu społecznościowym.

Karolina: Czy są plany na drugi sezon serialu "Prawo Agaty"?

Odpowiedzi: 0, 2012-04-18 15:45:03

 • Odpowiedź: Tak, to już jest praktycznie przesądzone! Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, nowe odcinki powinny pojawić się na antenie jesienią, a zdjęcia do nich mają ruszyć już za niecały miesiąc. Stacja zdecydowała o kontynuacji serialu, bo jest zadowolona z jego dotychczasowej oglądalności. Więcej szczegółów na ten temat możesz znaleźć tutaj.