search

Dwie Anie w teledysku do filmu "Nigdy nie mów nigdy"

czwartek, 08 października 2009 03:03 | megafon.pl

źródło: AFP
Ania Dąbrowska nakręciła teledysk "Nigdy nie mów nigdy" do piosenki, która promuje film Wojtka Pacyny pod tym samym tytułem. Na planie klipu pojawiła się Ania Dereszowska, odtwórczyni głównej roli w obrazie.

"Nigdy nie mów nigdy" to opowieść o relacjach damsko-męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Film nie jest pozbawiony dawki humoru, który miesza się ze wzruszeniami. Główną bohaterką jest Ama - bardzo skuteczna "łowczyni głów" hołdująca jak najmniej zobowiązującym relacjom z mężczyznami, ale w duchu pragnąca miłości i spełnienia jako kobieta.

Teledysk z fragmentami filmu można obejrzeć na stronie wokalistki (należy kliknąć na telewizor).

Ostatnia płyta Dąbrowskiej "W spodniach czy w sukience?" ukazała się w czerwcu 2008 roku. Artystkę można było też usłyszeć na albumach Nouvelle Vague i Silver Rocket.

Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj


Opinie

Ocena: 0 [0]
~marcin [2010-03-22 16:14]

dwie anie
Aniu żeby wszystkie kobiety były takie jak ty piękne i utalentowane naprawdę było by lepiej masz cudowny głos pozdrawiam

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~eLLa [2009-10-08 10:58]

FANTASTYCZNA stona www. Ani D.
naprawdę super........ jestem pod wielkim wrażeniem, pomysł...wykonanie....BRAWO

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
jojo [2009-10-08 07:33]

piękny teledysk
niezła piosenka :)

odpowiedz