search
powiązane
tape
fotka

Na dobre i na złe

Waszym zdaniem: 8

Naszym zdaniem: 6


premiery

Ostatnie aktywności

Ekipa "Na dobre i na złe" balowała w Amsterdamie

środa, 02 grudnia 2009 08:50 | aleSeriale.pl

źródło: AKPA
Ostatnio zdjęcia do serialu "Na dobre i na złe" kręcone były w Holandii. Ekipa po raz pierwszy wyjechała za granicę Polski.

Do Amsterdamu uda się siostra Bożenka oraz Ruud, który w swoim rodzinnym kraju zaplanuje oświadczyny i ekspresowy ślub z Bożenką. Przyszła żona lekarza zapozna się z rodzicami Ruuda, którzy bardzo szybko okażą się być ludźmi otwartymi i bezproblemowymi.

Wiadomym jest, że siostra Bożenka miała problemy z alkoholem i gdy podczas posiłku odmówi napicia się wina, wszyscy złożą jej gratulacje z powodu zwalczenia nałogu. Nie objedzie się jednak bez stresujących sytuacji. Pielęgniarka będzie zazdrosna o to, że ukochany kontaktuje się z anestozjolożką Iwoną. Ale bardzo szybko okaże się, że nie ma być o co zazdrosnym.

Ruud poprosi siostrę Bożenkę o rękę. Po nich zaoferuje jej rejs motorówką po amsterdamskich kanałach i spacer po targu. Dostanie też prezenty: od ojca Van Graffa nowy rower, natomiast od mamy idealny bukiet kwiatów. Ale to jeszcze nie wszystko.

Kulminacją będzie informacja, że pobierają się za 10 minut. Jak Bożenka zareaguje na taką propozycję? Czy to nie będzie dla niej zbyt szybko? O tym będziemy się mogli przekonać w kolejnych odcinkach serialu "Na dobre i na złe".

Zobacz także:

TE AKTORKI SYPIAJĄ Z REŻYSEREM "M JAK MIŁOŚĆ"
CICHOPEK WOZI DZIECKO DO PRACY
TO MAŁGOSIA SOCHA MIAŁA GRAĆ BRZYDULĘ ULĘ
NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANE FILMY 2010
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!