search

Ślepa Kliszka: Wpadki z planu "Wściekłych psów"

wtorek, 13 lipca 2010 14:49 | Wirtualna Polska

źródło: wp.tv
"Wściekłe psy" to jeden z pierwszych filmów Quentina Tarantino, który dziś uznawany jest za klasyk gatunku. Dodajmy, że popełnione w nim błędy również.

Uwaga ludzie filmu! Drżyjcie ze strachu przed "Ślepą Kliszką"! Stanisław "Stanek" Kwas czyli samozwańczy krytyk filmowy (prowadzący samozwańczy bloog - stanek.bloog.pl) prześwietli wszystkie klisze i taśmy filmowe, aby znaleźć najbardziej kompromitujące wpadki filmowe w dziejach wszechświata. A dodatkowo, wszystkich kinomaniaków, namawia do nadsyłania, znalezionych przez nich, wpadek - najlepsze nagradza. Polska klasyka? Najnowsze superprodukcje? W tym programie nie ma taryfy ulgowej.



Jest to opowieść o kilku najemnikach, którzy na zlecenie dokonali napadu i skradli biżuterię. Akcja filmu nie toczy się po kolei. Konstrukcja przypomina jakby książkę, której każdy rozdział to odmienna wizja wydarzeń podawana przez bohaterów. Większa część fabuły rozgrywa się w opuszczonym magazynie, gdzie nasi bohaterowie debatują dlaczego napad im nie wyszedł i czy wśród nich nie ma przypadkiem jakiejś "wtyczki".

Zobacz także:

BACHLEDA PRZYŁAPANA NA BALANDZE

KAMERA W PRYSZNICU

ŚLICZNOTKA Z BARU MLECZNEGO

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj


Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!