search
wszystko o filmie
tape
  • Zwiastun
  • Clip
  • Tapety
  • Plakaty
  • Foto tematy
  • Galerie

repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin

Ostatnie aktywności

Gorzej być nie może (1998)

Recenzja "Wieczór kawalerski"

piątek, 28 sierpnia 2009 13:48
Ocena Recenzenta:
Średnia ocena:
Ocena 5/5
Oceń recenzję:
Kyle Fisher przygotowuje się do ślubu. Jego przyjaciele Moore, Boyd, Michael i Adam zabierają go do hotelu gdzie organizują mu wieczór kawalerski.

Piwo, narkotyki oraz tańcząca prostytutka. Michael uprawia z nią seks. Niestety kobieta nieszczęśliwie nadziała się głową w "szpikulec" na ścianie.

Spanikowani mężczyźni kłócą się co zrobić, zadzwonić na policję czy zakopać jej ciało na pustyni. Po chwili zjawia się gościu z ochrony hotelowej. Zauważa nieprzytomną leżącą naga kobietę. Rozpoczyna się kłótnia. Moore zaniepokojony wynikiem sytuacji zabija ochroniarza. W tej właśnie chwili mają już dwa trupy w łazience. Przyjaciele postanawiają zakopać ciała na pustyni. Adama gryzie sumienie i panikuje. Mężczyźni obiecują sobie, że to co zrobili zostanie tajemnicą.

Moim zdaniem film jest po trochu śmieszny, są jednak momenty dramatyczne i nieprzewidywalne. Ogółem film zrobił na mnie piorunujące wrażenie i uważam, że był to jeden z najlepszych filmów zagranicznych w kategorii gatunku komedii z elementami thrillera.
Salami00

A TERAZ...

wyslij znajomym  Wyślij znajomym
drukuj  Drukuj
Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!