search
powiązane
tape
fotka

Sherlock Holmes

Waszym zdaniem: 8

Naszym zdaniem: 7


premiery

Guy Ritchie znów z sierżantem Rockiem

środa, 13 lipca 2011 10:34 | megafon.pl

źródło: EastNews
Guy Ritchie stanie za kamerą adaptacji komiksu "Sgt. Rock".

Reżyser był łączony z projektem już przed dwoma laty, jednak w międzyczasie zrezygnował z udziału w przedsięwzięciu, a jego miejsce zajął Francis Lawrence. Teraz także i ten drugi wycofał się z projektu, więc na fotel reżysera ponownie wskoczył Guy Ritchie. Produkcją filmu zajmie się Joel Silver, który współpracuje z Ritchiem na planie cyklu "Sherlock Holmes".

Postać sierżanta Franka Rocka pojawiła się w zeszytach DC Comics w 1959. Akcja komiksów rozgrywała się podczas II wojny światowej a Rock był szefem jednostki piechoty o nazwie Easy Company. Wielka popularność komiksu spowodowała, że "Sgt. Rock" ukazywał się aż do 1988 roku.

Rok temu Joel Silver zapowiadał, że choć ilustrowana opowieść rozgrywa się w czasach II wojny światowej, w kinowej wersji sierżant Rock weźmie udział w fikcyjnym konflikcie z przyszłości.

Guy Ritchie kończy obecnie pracę na planie filmu "Sherlock Holmes 2". 5 stycznia 2012 roku obraz zagości w polskich kinach.

ZOBACZ TAKŻE:


Niedaleko pada
jabłko od jabłoni

Dołącz do nas
na Facebooku!

Emmanuelle - ikona
erotyki po latach

Co się stało ze
słodkimi bliźniaczkami?

Prawdziwe nazwiska
polskich gwiazd! Wstyd?

Spis grzechów
Kuby Wojewódzkiego

Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj


Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!