search
powiązane
tape
fotka

Star Trek

Waszym zdaniem: 8

Naszym zdaniem: 8


premiery

J.J. Abrams oficjalnie na pokładzie statku Enterprise

środa, 14 września 2011 11:33 | megafon.pl

źródło: AFP
J.J. Abrams potwierdził, że stanie za kamerą filmu "Star Trek 2".

Twórca pierwszej części z 2009 roku poinformował dziś, że zajmie się także sequelem. Pogłoski o powrocie reżysera na plan krążyły w mediach już od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz Abrams oficjalnie dołączył do ekipy pracującej nad projektem. Scenariusz drugiego film z serii "Star Trek" ma być gotowy pod koniec września, a rozpoczęcie zdjęć planowane jest na zimę tego roku.

Autorami scenariusza są Roberto Orci, Alex Kurtzman i Damon Lindelof. W rolach głównych ponownie wystąpią Chris Pine, Zachary Quinto i Zoe Saldana.

Dorobek J.J. Abramsa zamyka przebój "Super 8".

ZOBACZ TAKŻE:


Jak dziś wygląda
Pippi Langstrump?

Dołącz do nas
na Facebooku!

Stare, ale jare.
40-stki jak 20-stki

Miko nie pomogły
nawet rozbierane sceny

To jest najlepszy polski
film wszech czasów?

Te gwiazdy żałują, że nie
miały na sobie bielizny

Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj


Opinie

Ocena: 0 [0]
~m [2011-09-15 09:08]

Nowy Star Trek to chłam, który zawiera kilka ciekawych elementów. Nie wynagradzają one jednak tego, iż cała konwencja wszechświata stworzonego przez genialnego wizjonera, jakim był Gene Roddenberry, poszła się pasić. Now seria filmów będzie zapewne taka, jak "pierwsza" część: przekoloryzowana, połyskliwa, zakłamująca konwencję - wszystko po to, żeby ściągnąć jak największą masę(!) i tym samym jak największą kasę.

odpowiedz