search
powiązane
tape
fotka

rodzinka.pl

Waszym zdaniem: 8

Naszym zdaniem: 8


premiery

Ostatnie aktywności

"rodzinka.pl": Histeria Kożuchowskiej hitem internetu

środa, 12 października 2011 09:52 | Patrikos

źródło: AFP
Kto by się spodziewał, że w serialu "rodzinka.pl" Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska, może zaprezentować się w tak agresywnym i histerycznym wydaniu. A jednak!

Chodzi o fragment serialu "rodzinka.pl", w którym Natalia (Małgorzata Kożuchowska) dostaje histerii przez swoją własną matkę, która na program Skype mówi Skajpaj. Upominana przez Natalię, nadal się pogrąża, cały czas źle wymawiając to słowo.

Dodatkowo nie wie, czym jest "sieć". Każdy z nas mógłby się zdenerwować, ale to, jak zrobiła to Kożuchowska, prawdopodobnie na długo pozostanie kultową sceną. Wideo bawi internautów. Na Facebooku już powstał profil "Skajpaj" i zbiera mnóstwo fanów.

Obecnie TVP2 emituje drugi sezon serialu o sympatycznej rodzince Boskich, ale już wiosną serial zostanie zawieszony i zastąpi go nowa produkcja pod tytułem "Ja to mam szczęście".

Szczególnie zawiedziona musi być Małgorzata Kożuchowska, która między innymi, aby całkowicie poświecić się roli pani Boskiej, matki trójki dzieci, po 11 latach odeszła z "M jak Miłość".

Podobno to przerwa w emisji tylko na jeden sezon.

"rodzinka.pl" to polski serial obyczajowy w reżyserii Patricka Yoki, który ma na swoim koncie takie produkcje jak "Naznaczony", "Hela w opałach", czy "Niania". Produkcja powstała na podstawie kanadyjskiego scenariusza do sitcomu pt. "Les Parents", który w 2009 został uhonorowany nagrodą w Gemeaux, a produkcja ma najwyższą w swojej kategorii oglądalność. "rodzinka.pl" swoją premierę w Polsce miała 2 marca 2011 roku na kanale TVP2.

Zobaczcie słynny fragment serialu: "rodzinka.pl".Zobacz także:

TOTALNA PORAŻKA MUCHY. POGRĄŻYŁA SERIAL! STACJA JUŻ NALAZŁA ZASTĘPSTWO...WSTYDLIWE POCZĄTKI POLSKICH GWIAZD. ZNACIE ICH NIEGRZECZNĄ PRZESZŁOŚĆ?MAŁGOSIA SOCHA PRZYŁAPANA! ZDJĘCIA ZROBIONE Z UKRYCIA...

Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 5/5 5 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!