search
powiązane
tape
fotka

Zachary Quinto

Ocena talentu:
Ocena 43/5 4.76 / 5

Ocena wyglądu:
Ocena 43/5 4.73 / 5


premiery

Zachary Quinto chce reżyserować

piątek, 02 grudnia 2011 10:33 | megafon.pl

źródło: AFP
Zachary Quinto zamierza zostać reżyserem.

W zeszłym roku aktor założył własną firmę producencką, BtD, i wyprodukował swój pierwszy film, "Chciwość" z Kevinem Spaceyem, Jeremym Ironsem i Demi Moore w rolach głównych. Praca po drugiej stronie kamery tak bardzo przypadła mu do gustu, że zaczął zastanawiać się nad projektem reżyserskim.

- Jako producent przebywałem na planie każdego dnia, nawet jeśli akurat nie pracowałem z konkretnym członkiem ekipy - opowiada Quinto. - Codziennie uczyłem się czegoś nowego, obserwowałem, zapamiętywałem. Nadal mam wiele do zrobienia jako aktor i producent, ale marzę o reżyserii. Myślę, że ten dzień nadejdzie prędzej czy później.

Zachary'ego Quinto możemy podziwiać obecnie w serialu "American Horror Story". Filmowy dorobek aktora zamyka komedia "Ilu miałaś facetów?".

ZOBACZ TAKŻE:

"Gwiazdy oglądają": Tomasz Adamek

Mała Nel po 10 latach.
Jak dziś wygląda?

Dołącz do nas
na Facebooku!
Natasza boi się męża.
Dlaczego?

Co słychać u Kasi
z "13 posterunku"?

Orgie w
"Tańcu z gwiazdami"!

Pamiętacie Witię
z "Samych swoich"?

Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj


Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!