search

Ostatnie aktywności

"Triumf miłości": Odnalezienie synka Marii i Maxa

poniedziałek, 19 grudnia 2011 13:29 | aleSeriale.pl/Super Express

źródło: Televisa S.A. de C.V.
Maria i Max z serialu "Triumf miłości" będą mogli w końcu odetchnąć z ulgą. Ich synek zostanie odnaleziony przez Alonso. Czy mężczyzna dzięki swojemu odważnemu czynowi zbliży się do ukochanej? W końcu już od dłuższego czasu podkochuje się w Marii.

O porwanie syna Max podejrzewał swoją byłą żonę - Jimenę. Przypomnijmy, że małego Juanita uprowadziła Bernarda. Na nic były błagania i prośby jej syna - Juana Pablo, by matka powiedziała, gdzie przetrzymywany jest maluch. Kobieta w dalszym ciągu zaprzeczała, że ma cokolwiek wspólnego z porwaniem.

Sandovalowie bezskutecznie próbowali dowiedzieć się, co dzieje się z chłopcem. Maria była zrozpaczona zniknięciem swojej pociechy. To właśnie wtedy Victoria postanowiła wyjawić jej swoją tajemnicę...

Okazuje się, że Victoria miała kiedyś dziecko. Gdy była młoda, ktoś odebrał jej jednak ukochaną córkę. Do tej pory nie udało się jej odnaleźć.

Dopiero Alonso zupełnie przypadkowo natrafia na ślad dziecka Marii. Gdy niespodziewanie zjawi się w domu Lulu, która na polecenie Bernardy zajęła się malcem, kobieta nie będzie miała innego wyjścia jak oddać chłopca.

Uradowany mężczyzna przyniesie chłopca do domu Marii. Chce sprawić radość ukochanej, która do tej pory nie odwzajemniała jego uczuć. Wzruszony Max ze łzami w oczach podziękuje rywalowi, za uratowanie chłopca. Również Maria nie będzie kryła swojej wdzięczności. Czy dziewczyna dostrzeże w końcu Alonso?Zobacz także:

Britney Spears zaręczona

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK!
KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD!
ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?!
NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI?
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!