search
powiązane
tape
fotka

Mary Elizabeth Winstead

Ocena talentu:
Ocena 4/5 4.11 / 5

Ocena wyglądu:
Ocena 42/5 4.42 / 5


premiery

''Abraham Lincoln: Łowca wampirów'': Plakat i nowe zdjęcia [foto]

wtorek, 17 stycznia 2012 08:16 | mf

źródło: mat. promocyjne
W sieci pojawił się plakat i nowe kadry z filmu będącego mariażem kina historycznego i wampirycznego - adaptacji powieści Setha Grahame-Smitha pt. "Abraham Lincoln: Łowca wampirów" ("Abraham Lincoln: Vampire Hunter").

Przypomnijmy, że film "Abraham Lincoln: Vampire Hunter" ma być wariacją na temat biografii XIX-wiecznego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Młody Lincoln, utraciwszy w niemowlęctwie matkę za sprawą wampirów, postanawia poświęcić się walce z nieumarłymi krwiopijcami. Wiodąc życie przepełnione rygorystyczną nauką i oddaniem, przyszły polityk zyskuje pełną władzę nad własnym ciałem i umysłem oraz wchodzi na drogę zemsty, u której kresu czeka urząd w Białym Domu.

W postać Lincolna wcieli się Benjamin Walker. W obrazie wystąpią także Dominic Cooper, Anthony Mackie, Alan Tudyk, Rufus Sewell oraz Mary Elizabeth Winstead. Za reżyserię odpowiada Timur Bekmambetov, a za produkcję - Tim Burton. Dzieło powstaje dla 20th Century Fox.

Poniżej prezentujemy plakat i dwa nowe kadry z produkcji:







ZOBACZ TAKŻE:

"Gwiazdy oglądają": Tomasz Ciachorowski

Mała Nel po 10 latach.
Jak dziś wygląda?

Dołącz do nas
na Facebooku!
Natasza boi się męża.
Dlaczego?

Co słychać u Kasi
z "13 posterunku"?

Orgie w
"Tańcu z gwiazdami"!

Pamiętacie Witię
z "Samych swoich"?

Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 5/5 5 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj


Opinie

Ocena: +1 [1]
~joacimhammer [2012-01-17 15:36]

Hahahahahahaha A polacy
Hahahahahahaha A polacy zrobia Lech Kaczynski lowca wilkolakow Hahahahahah

odpowiedz