search
powiązane
tape
fotka

Russell Brand

Ocena talentu:
Ocena 31/5 3.26 / 5

Ocena wyglądu:
Ocena 23/5 2.79 / 5


premiery

''Worzel Gummidge'': Russell Brand strachem na wróble

środa, 08 lutego 2012 07:03 | megafon.pl

źródło: AFP
Russell Brand ma zagrać tytułową rolę w kinowej wersji popularnego w latach 80. brytyjskiego serialu "Worzel Gummidge".

Postać Worzela Gummidge'a stworzona została przez Barbarę Euphan Todd w połowie lat 30. minionego wieku. Gadający strach na wróble stał się bohaterem audycji radiowych, a następnie trafił na mały ekran. Najsłynniejsza ekranizacja powstała dzięki aktorowi Jonowi Pertwee.

Wśród potencjalnych kandydatów na fotel reżysera wymieniany jest Peter Jackson. Producent Patrick Pidgeon stara się zainteresować projektem Hollywood.

Russell Brand zaangażowany jest obecnie w kilka przedsięwzięć, w tym w "Rock of Ages", w którym główną rolę kreuje Tom Cruise.
ZOBACZ TAKŻE:
Baby z "Dirty Dancing" - jak dziś wygląda? Dołącz do ponad 5000 fanów Facebooku! Miała trzy piersi! Jak dziś wygląda?
Pamiętacie Jadźkę z "Samych swoich"? Ona ma czym oddychać! Co dziś robi Maryna z "Janosika"?
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj


Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!