search
filmy online
premiery

Ostatnie aktywności

tadeusz70 tadeusz70 dodał obsadę do Kidnapping Caitlynn
tadeusz70 tadeusz70 dodał gatunek do Kidnapping Caitlynn
tadeusz70 tadeusz70 dodał dane ogólne do Kidnapping Caitlynn
tadeusz70 tadeusz70 dodał profesję do Grace Holley
tadeusz70 tadeusz70 dodał dane ogólne do Grace Holley
tadeusz70 tadeusz70 dodał www o sobie do Grace Holley
tadeusz70 tadeusz70 dodał profesję do Stormy Daniels
tadeusz70 tadeusz70 dodał dane ogólne do Stormy Daniels

"Lekarze" jesienią w TVN. Jaki będzie nowy serial?

czwartek, 08 marca 2012 14:35 | aleSeriale.pl

źródło: AFP
Zagraniczne seriale medyczne cieszą się w Polsce dużą popularnością, nic dziwnego, że już niedługo doczekamy się rodzimej produkcji tego typu. Trwają zdjęcia do serialu "Lekarze" - opowieści rozgrywającej się w środowisku medycznym, pełnej ciekawych przypadków zdrowotnych i... miłosnych.Alicja (Magdalena Różczka) zostaje zmuszona rozpocząć nowy rozdział swojego życia. Porzuca Warszawę i wyjeżdża do Torunia, gdzie w klinice prowadzonej przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka) ma szansę na zawodowy rozwój. W nowym mieście Alicja poznaje pełnych pasji lekarzy - wszyscy walczą nie tylko ze śmiercią, ale także własnymi słabościami i codziennymi problemami. Jest wśród nich dwójka przyjaciół - chirurg Maks i pielęgniarka Sylwia.

RELACJA WIDEO Z PLANU SERIALU "LEKARZE"


"Maks jest lekarzem z powołania, który wie czego oczekuje od życia. Jest bardzo zdolny, więc wszystko przychodzi mu z łatwością. To rozbrajający szczerością typ lekkoducha" - mówi Paweł Małaszyński o swojej roli.

"Sylwia uwielbia go i zawsze broni kiedy trzeba" - dodaje na temat duetu Katarzyna Bujakiewicz.

W serialowym szpitalu zagrają również Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Agnieszka Więdłocha oraz Marcin Perchuć. Wszyscy zgodnie zapewniają, że odbyli fachowe konsultacje, by wiarygodnie wypaść w rolach chirurgów, anestezjologów i innych specjalistów. W każdym z piętnastu odcinków zobaczymy bowiem autentyczne przypadki medyczne, spotykane na co dzień w polskich szpitalach. Z pewnością ucieszy to wszystkich fanów medycznych seriali.

"Grałem już policjantów i bandytów, ale to zawód lekarza wymaga bycia nieprawdopodobnym twardzielem. Nie mógłbym wykonywać tego zawodu, ale cieszę się, że mogę go grać" - powiedział Szymon Bobrowski, którego zobaczymy w roli ginekologa.

"Lekarzy" będzie można oglądać w jesiennej ramówce TVN.ZOBACZ TAKŻE:
Łamał kręgosłupy jak zapałki. Jak dziś wygląda? Dołącz do ponad 23000 fanów Facebooku! Jak dziś wyglądają domy Kargula i Pawlaka?
Tak zaczynała najlepsza polska aktorka. Poznajesz? Tajemnicza śmierć gwiazdy "Kogla-mogla" Słynny aktor przeholował z siłownią!
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!