search

Ostatnie aktywności

tinistoessel516 tinistoessel516 dodał obsadę do Violetta
tinistoessel516 tinistoessel516 dodał gatunek do Violetta
tinistoessel516 tinistoessel516 dodał dane ogólne do Violetta
tinistoessel516 tinistoessel516 dodał opis serialu do Violetta
tinistoessel516 tinistoessel516 uzupełnił kamień milowy w Martina Stoessel
tinistoessel516 tinistoessel516 uzupełnił dane ogólne w Martina Stoessel
tinistoessel516 tinistoessel516 uzupełnił filmografię w Martina Stoessel
krystofel7 krystofel7 dodał gatunek do Atena: Bogini wojny

"Lekarze" jesienią w TVN. Jaki będzie nowy serial?

czwartek, 08 marca 2012 14:35 | aleSeriale.pl

źródło: AFP
Zagraniczne seriale medyczne cieszą się w Polsce dużą popularnością, nic dziwnego, że już niedługo doczekamy się rodzimej produkcji tego typu. Trwają zdjęcia do serialu "Lekarze" - opowieści rozgrywającej się w środowisku medycznym, pełnej ciekawych przypadków zdrowotnych i... miłosnych.Alicja (Magdalena Różczka) zostaje zmuszona rozpocząć nowy rozdział swojego życia. Porzuca Warszawę i wyjeżdża do Torunia, gdzie w klinice prowadzonej przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka) ma szansę na zawodowy rozwój. W nowym mieście Alicja poznaje pełnych pasji lekarzy - wszyscy walczą nie tylko ze śmiercią, ale także własnymi słabościami i codziennymi problemami. Jest wśród nich dwójka przyjaciół - chirurg Maks i pielęgniarka Sylwia.

RELACJA WIDEO Z PLANU SERIALU "LEKARZE"


"Maks jest lekarzem z powołania, który wie czego oczekuje od życia. Jest bardzo zdolny, więc wszystko przychodzi mu z łatwością. To rozbrajający szczerością typ lekkoducha" - mówi Paweł Małaszyński o swojej roli.

"Sylwia uwielbia go i zawsze broni kiedy trzeba" - dodaje na temat duetu Katarzyna Bujakiewicz.

W serialowym szpitalu zagrają również Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Agnieszka Więdłocha oraz Marcin Perchuć. Wszyscy zgodnie zapewniają, że odbyli fachowe konsultacje, by wiarygodnie wypaść w rolach chirurgów, anestezjologów i innych specjalistów. W każdym z piętnastu odcinków zobaczymy bowiem autentyczne przypadki medyczne, spotykane na co dzień w polskich szpitalach. Z pewnością ucieszy to wszystkich fanów medycznych seriali.

"Grałem już policjantów i bandytów, ale to zawód lekarza wymaga bycia nieprawdopodobnym twardzielem. Nie mógłbym wykonywać tego zawodu, ale cieszę się, że mogę go grać" - powiedział Szymon Bobrowski, którego zobaczymy w roli ginekologa.

"Lekarzy" będzie można oglądać w jesiennej ramówce TVN.ZOBACZ TAKŻE:
To była prawdziwa przyczyna śmierci Pawlika Dołącz do ponad 30000 fanów Facebooku! Nie miał szczęścia do chirurga plastycznego...
Byli tacy piękni - tym romansem żył cały świat Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Do końca życia nie mogła otrząsnąć się z rozpaczy
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!