search

Ostatnie aktywności

"Lekarze" jesienią w TVN. Jaki będzie nowy serial?

czwartek, 08 marca 2012 14:35 | aleSeriale.pl

źródło: AFP
Zagraniczne seriale medyczne cieszą się w Polsce dużą popularnością, nic dziwnego, że już niedługo doczekamy się rodzimej produkcji tego typu. Trwają zdjęcia do serialu "Lekarze" - opowieści rozgrywającej się w środowisku medycznym, pełnej ciekawych przypadków zdrowotnych i... miłosnych.Alicja (Magdalena Różczka) zostaje zmuszona rozpocząć nowy rozdział swojego życia. Porzuca Warszawę i wyjeżdża do Torunia, gdzie w klinice prowadzonej przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka) ma szansę na zawodowy rozwój. W nowym mieście Alicja poznaje pełnych pasji lekarzy - wszyscy walczą nie tylko ze śmiercią, ale także własnymi słabościami i codziennymi problemami. Jest wśród nich dwójka przyjaciół - chirurg Maks i pielęgniarka Sylwia.

RELACJA WIDEO Z PLANU SERIALU "LEKARZE"


"Maks jest lekarzem z powołania, który wie czego oczekuje od życia. Jest bardzo zdolny, więc wszystko przychodzi mu z łatwością. To rozbrajający szczerością typ lekkoducha" - mówi Paweł Małaszyński o swojej roli.

"Sylwia uwielbia go i zawsze broni kiedy trzeba" - dodaje na temat duetu Katarzyna Bujakiewicz.

W serialowym szpitalu zagrają również Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Agnieszka Więdłocha oraz Marcin Perchuć. Wszyscy zgodnie zapewniają, że odbyli fachowe konsultacje, by wiarygodnie wypaść w rolach chirurgów, anestezjologów i innych specjalistów. W każdym z piętnastu odcinków zobaczymy bowiem autentyczne przypadki medyczne, spotykane na co dzień w polskich szpitalach. Z pewnością ucieszy to wszystkich fanów medycznych seriali.

"Grałem już policjantów i bandytów, ale to zawód lekarza wymaga bycia nieprawdopodobnym twardzielem. Nie mógłbym wykonywać tego zawodu, ale cieszę się, że mogę go grać" - powiedział Szymon Bobrowski, którego zobaczymy w roli ginekologa.

"Lekarzy" będzie można oglądać w jesiennej ramówce TVN.ZOBACZ TAKŻE:
Lubaszenko już tak nie wygląda! Wygrał walkę z otyłością! Dołącz do ponad 50000 fanów Facebooku! Tak zmieniły ją miliony Lewandowskiego!
Jak mogli to przeoczyć? Najzabawniejsze wpadki w polskich filmach Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Kondrat wziął ślub z dziewczyną młodszą o 38 lat!
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!