search

Ostatnie aktywności

''Lego Star Wars: The Freemaker Adventures'': Gwiezdne wojny z klocków Lego

piątek, 12 lutego 2016 06:04 | megafon.pl

fot: LEGO.com
Disney HD rozpoczyna realizację serialu "Lego Star Wars: The Freemaker Adventures".

Premiera produkcji zapowiedziana została na lato 2016 roku.

Dzieło będzie animacją. Akcja ma rozgrywać się pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w piątej ("Imperium kontratakuje") i szóstej ("Powrót Jedi") części gwiezdnej sagi. Widzowie poznają nowych bohaterów - Freemakerów, rodzinę, która utrzymuje się z budowania i sprzedawania statków kosmicznych skonstruowanych z części z wraków latających po całej galaktyce. Najmłodszy członek familii odkrywa - za pośrednictwem pewnego artefaktu - więź z Mocą. W tym momencie jego świat wywraca się do góry nogami i cała rodzina zostaje rzucona w wir epickiej walki z Imperium. Freemakerowie będą w swojej przygodzie odkrywać nowe światy i spotykać nowych, ale i znanych widzom bohaterów.

Za realizację odpowiedzialny będzie zespół producentów, wśród których są Bill Motz i Bob Roth oraz Carrie Beck, Jason Cosler, Jake Blais i John McCormack.
ZOBACZ TAKŻE:
Niewygodna prawda o polskim idolu wyszła na jaw dopiero po latach Dołącz do ponad 52000 fanów Facebooku! Największe oscarowe wpadki
Jak mogli to przeoczyć? Najzabawniejsze wpadki w polskich filmach Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Kondrat wziął ślub z dziewczyną młodszą o 38 lat!
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!