




2007 występ w komedii Stanisława Tyma „Ryś”
2006 jako koleżanka Judyty w komedii romantycznej „Ja wam pokażę!”
2003 początek wieloletniej współpracy z telenowelą „Na Wspólnej”, rola Izabeli Brzozowskiej

3.55 / 5
4.13 / 5

Obdarzona charakterystyczną, południową urodą, polska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna, szerokiej publiczności znana przede wszystkim z roli Izabeli w serialu „Na Wspólnej”. Urodziła się 30 lipca 1968 roku w Warszawie. Tamże, w 1992 roku ukończyła aktorskie studia w PWST. Za rolę Matki w dyplomowym przedstawieniu „Pelikan” wg Augusta Strindberga, otrzymała szereg nagród i wyróżnień na Ogólnopolskim Przeglądzie Spektakli Dyplomowych Szkół Teatralnych w Łodzi. Od początku kariery związana była z Teatrem Dramatycznym w Warszawie (1992-99) oraz z Teatrem Telewizji (1992-1998), tworząc kilka znaczących kreacji teatralnych (m.in. jako Natalia w „Trzech siostrach” Czechowa, czy Eleonora w „Zamku w Szwecji”). Jej debiutem filmowym była rola w polsko-czechosłowackim, kostiumowym filmie Stanisława Różewicza „Nocny gość” (1989), w którym zagrała jeszcze jako studentka. Rok później wystąpiła w polsko – francuskim mini-serialu o „Napoleonie”



opnia
ALBO PANI KORCZ ZACZNIE KORZYSTAĆ Z PORAD STYLISTÓW , ALBO CAŁKIEM NARAZI SIĘ NA ŚMIESZNOŚĆ . JEST PANI BARDZO ATRAKCYJNĄ KOBIETĄ A UBIERA SIĘ JAK WŁAŚCICIELKA PODMIEJSKIEGO PSEUDO SALONU . PROSTOTA W UBIORZE CZASAMI JEST BARDZIEJ EFEKTOWNA , ZWŁASZCZA PRZY PANI URODZIE .
Pani Anna Korcz
Pani Anna jest bardzo intersującą, piekną aktorką, niestety, nie w pełni wykorzystaną w filmie i telewizji. Bardzo ciekawa uroda, rzadka wsród polskich aktorek.
podstarzała Pani
Pani Anno skąd się wzięły te opadające policzki, bruzdy wokół ust, kurze łapki pod oczkami, a i same oczka jakoś bez blasku. Usteczka jako tako bo grubo podmalowane. Włoski nędzniutkie, rzadziutkie może jakąś lepszą odżywkę używać, bo niedługo farby zniszczą je do łysej czaszki. Już niewiele brakuje i w pożyczki trzeba się czesać. (Wyrazy uznania dla Pani fryzjera). Opadających piersi to nawet biustonosz nie uniesie, a i obszerny sweterek nie ukryje. Udka też jakieś wysuszone, badylkowate, łydki jak bicepsy u Szwarcenegera tylko je napinać pod spodenkami, a tyłeczek jakoś nie chce sterczeć. Pośladki zwisają jak wypchana spódnica u urzędniczki. Rączki jakoś takie kostropate kostki sterczą jak u reumatyka. Dobrze, że przynajmniej węch pozostał.
Anna Korcz
aktorka to chyba za dużo powiedziane,
nieźle się trzyma !
Jest jakaś prawda w tym
Bo bardzo bliski znajomy z Angli powiedział mi, że u Polaków można zauważyć niegrzeczne(chamskie)zachowania.
Ania Korcz
Podstarzała pani- nic specjalnego. Jest wiele bardziej atrakcyjnych kobiet w mediach w podobnym wieku!
Ania Korcz
... a i talentem nie może się zbytnio opszczycić - sztucznee gra i bez wyrazu.
Ania Korcz
... a i talentem nie może się zbytnio opszczycić - sztucznee gra i bez wyrazu.
Ania Korcz
Podstarzała pani- nic specjalnego. Jest wiele bardziej atrakcyjnych kobiet w mediach w podobnym wieku!
Urocza...
Urodą przebija wszystkie aktorki. Podobała mi sie zwłaszcza w filmie Operacja Samum. Szkoda tylko, że Pani marnuje swój talent na seriale.
ba...
strasznie staro wyglada - zartowałem cacy jest
Pozdrawiam pania!
Bardzo lubię panią Annę.Śliczna, ma ujmujący uśmiech i jako aktorka też się sprawdza. Nurtuje mnie pytanie: czy ma coś wspólnego z Węgrami?