''Titanic 3D'' - James Cameron opowiada o konwersji na 3D [wideo]
09:30, 23 listopada 2011
W przyszłym roku przypada setna rocznica jednej z najtragiczniejszych katastrof morskich w historii - zatonięcia Titanica. Z tej okazji reżyser nagrodzonego 11 Oscarami filmu o tym wydarzeniu przygotowuje odrestaurowaną wersję 3D, o której opowiada w prezentowanym wywiadzie.
"Titanic" prawie w 3D
11:33, 31 października 2011
James Cameron stwierdził, że "Titanic" po konwersji nie jest w pełni filmem 3D.
Siedem ''wspaniałych'' pomysłów na sequel
15:15, 10 marca 2011
Naszym wiernym czytelnikom chcieliśmy dziś zaproponować nieco inny tekst - subiektywne zebraną mieszankę najgorszych pomysłów na kontynuację wielkich kinowych przebojów. Specjalnie dla Was, przegrzebaliśmy zasoby internetu w poszukiwaniu najbardziej absurdalnych koncepcji, jakie tylko mogą przyjść do głowy żądnym pieniędzy producentom zza oceanu.
"Titanic" 3D na stulecie
07:03, 04 października 2010
"Titanic" Jamesa Camerona trafi ponownie do kin - tym razem w wersji trójwymiarowej.
W wieku 100 lat zmarła Gloria Stuart, aktorka z "Titanica"
09:11, 28 września 2010
Amerykańska aktorka Gloria Stuart zmarła w swym domu w Los Angeles w wieku 100 lat. Była czołową aktorką w Hollywood lat 30. Do sławy powróciła w 1997 roku rolą Rose, głównej bohaterki już w starszym wieku, w filmie "Titanic".