search
repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin

Ostatnie aktywności

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 14 stycznia 2011 | dramat, fantasy, przygodowy, thriller | 95 min | USA
Wasza ocena:  7.09/ (64 głosów)
Nasza ocena:  7/10
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

XIV-wieczni rycerze eskortują młodą dziewczynę podejrzaną o czary do miejsca, gdzie ma zostać poddana egzorcyzmom. Efekty specjalne czynią film "Polowanie na czarownice" prawdziwym widowiskiem. Cierpiący na kryzys wiary, spowodowany wieloletnią walką w krucjatach, Behmen (Nicolas Cage) powraca w rodzinne strony, zdziesiątkowane epidemią dżumy. Szukając żywności i zapasów w pałacu w Marburgu, Behmen i jego zaufany towarzysz Felson (Ron Perlman) zostają złapani na gorącym uczynku, zaś umierający kardynał zleca im pojmanie młodej wieśniaczki, którą uważa się za czarownicę, odpowiedzialną za epidemię i doprowadzenie jej do odległego opactwa, gdzie jej moce zostaną zniszczone.


Współautorami tej strony są użytkownicy:

Piotr_K

Cage na stosie - Marcin Chmielewski

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
23 lutego 2011 12:57

Nicolas Cage mógłby sobie zaoszczędzić wstydu i nie składać podpisu pod każdym kontraktem, jaki mu się podsuwa. Na przestrzeni ostatnich lat wytarł swe nazwisko do tego stopnia, że dziś filmów z jego udziałem często nie trzeba już nawet oglądać. Doskonale wiemy czego się spodziewać. Nie inaczej jest z „Polowaniem na czarownice”


ciekawostki (6)

O filmie

ARMIE STOCZĄ BÓJ KRÓLESTWA UPADNĄ KRZYŻOWIEC ROZPĘTA PIEKŁO Behmen (Nicolas Cage) powraca z kolejnej krucjaty. Lata wojowania w imieniu Boga pozbawiły go złudzeń co do idei krwawych rzezi oraz świętości Kościoła. Wraz z towarzyszem broni Felsonem (Ron Perlman) zamierzają przejść w stan spoczynku. Ku ich zdumieniu, widzą swój kraj zrujnowany i wyludniony. Dowiadują się, że pustoszy go Czarna Śmierć. W poszukiwaniu jedzenia przybywają do zamku w Marburgu, gdzie zostają zatrzymani i zaprowadzeni przed oblicze Kardynała (Christopher Lee), by wyjaśnić swój przedwczesny powrót ze Wschodu. Umierający na dżumę Kardynał grozi przybyszom więzieniem za dezercję, chyba że podejmą się niebezpiecznej misji. W kardynalskich lochach...

O filmieOpinie (3)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~ParFait 2011-01-17 (15:51) 5 lat 7 miesięcy 8 dni 15 godzin i 2 minuty temu

marniutki
Szczerze powiedziawszy spodziewałem się czegoś znacznie lepszego. Gdyby cały film został nagrany jak pierwsze 5 minut byłaby dla mnie rewelacja, a tak jedynie ocenię go na mierną z minusem.

odpowiedz

1
0
~satyriasis 2011-01-13 (10:19) 5 lat 7 miesięcy 12 dni 20 godzin i 34 minuty temu

ocena filmu
ogladalem ten film na prapremierze. Jak zwykle w takich filmach wiekszosc ciekawych efektow pokazana jest w zapowiedzi. Film nie wydawal sie nudny, trzymal w napieciu. Podobny do innych 'przygodowek' z Nicolasem. Ladne widoki i sceneria:) Mozna obejrzec:)

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź