search

WP.pl (Wirtualna Polska) oficjalnym patronem filmu na DVD


repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin

Ostatnie aktywności

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 28 maja 2010 | familijny, fantasy, komedia | 109 min | USA
Wasza ocena:  6.59/ (37 głosów)
Nie oceniliśmy tego filmu.
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

Tym razem Niania McPhee (Thompson) przybywa, aby pomóc młodej mamie (Gyllenhaal), która oprócz swoich dzieci musi zaopiekować się małymi kuzynami. Niestety gromadka dzieci jest nieznośna i bardzo potrzebuje „opieki” Niani Mc Phee.


Czym Anglicy zachwycają dzieci - Iga Burniewicz

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
28 maja 2010 13:38

Pływające synchronicznie prosiaki, spanie w jednym łóżku ze słoniem i beknięcie, które może uratować życie - dzieci będą zachwycone. Dorośli - o ile nie boją się schematów i potrafią zaakceptować proste, fantastyczne rozwiązania - też.


ciekawostki (3)

Synopsis

Pani Green jest na skraju załamania nerwowego. Trójka jej dzieci – Norman, Megsie i Vincent – stale toczy ze sobą boje, mąż Rory jest z dala od domu w wojennej zawierusze - ostatnia wiadomość od niego przyszła miesiące temu, a szwagier Phil wywiera na nią presję, żeby sprzedać rodzinną farmę. Jakby tego było mało, na farmę zostaje przysłane kuzynostwo z Londynu, wychowane w wyższych sferach i zarozumiałe - Celia i Cyril Gray. Nie wiadomo nawet właściwie jak długo mają zamiar tu zostać. Kiedy jeszcze sprawujący w osadzie pieczę nad porządkiem Pan Docherty stale ostrzega Panią Green przed możliwością wystąpienia w każdej chwili ataku bombowego z nieba, dla niej staje się to wszystko trudne do zniesienia. Pomimo, że sama nie zdaje...

SynopsisOpinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~antichrist 2010-06-02 (17:15) 6 lat 2 miesiące 27 dni 4 godziny i 35 minut temu

Jako wielki fan brytyjskiego kina, jak i ogólnie wszelkich produktów Zjednoczonego Królestwa, a w szczególności Szkocji, powiem, że nie ma dla mnie znaczenia jaką fabułę ma ten film. Aktorzy są świetni, historia ciekawa. Zresztą pierwszy film z Thompson jako Nianią McPhee był wspaniały, to dlaczego drugi miałby być gorszy? Choć napisałem wyżej, że nie interesuje mnie fabuła, to muszę jednak stwierdzić, że scenariusz jest troszkę sztywno napisany - ale każdemu co innego do gustu przypada.

odpowiedz