search
wszystko o filmie
tape

repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin

Ostatnie aktywności

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 09 września 2011 | horror | USA
Wasza ocena:  4.47/ (19 głosów)
Nie oceniliśmy tego filmu.
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

Grupa siedmiu znajomych wyrusza na weekendową wycieczkę do położonego nad brzegiem zatoki domku letniskowego. Nie zdają sobie jeszcze sprawy, że pod spokojnie wyglądającą powierzchnią wody czają się rekiny. Te morskie drapieżniki nie są jednak jedynym zagrożeniem dla niczego nieświadomej grupki młodych ludzi. By przeżyć będą musieli walczyć na śmierć i życie.


Rekiny bez zębów - Grzegorz Kłos

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
13 lutego 2012 19:49

Ellis nie odkrywa Ameryki. Podobnie, jak w przypadku setek innych obrazów tego typu fabuła „Nocy rekinów” niczym nie zaskakuje, a sama produkcja zawiera zasadnicze elementy wymagane przez gatunek. Dlatego automatycznie nasuwa się pytanie, o sens kręcenia filmu, który de facto powiela ograne do bólu patenty. Nie można jednak zapominać, że fani kina grozy są widzami specyficznymi. Lubią oglądać sceny, które znają, cieszą się jak dzieci, kiedy twórcy bawią się konwencją, przewartościowują pewne elementy lub odwołują się do klasyków. I choć w tym przypadku reżyser i scenarzysta zbytnio się nie, to „Nocy rekinów 3D”na pewno nie należy skreślać.

Słabe pożegnanie z sezonem - Piotr Pluciński

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
23 września 2011 14:27

Dystrybutor reklamuje swój film jako powtórkę z zeszłorocznej „Piranii”. Nie jest to niestety porównanie trafione, bo choć w obu przypadkach mamy do czynienia z wodną odmianą nurtu animal attack, oba filmy dzieli głęboka przepaść. Horror Alexandra Aji był bezkompromisowym, ale też zatopionym w pastiszu kinem gore, podczas gdy David Ellis nakręcił rzecz nieprzyzwoicie poważną i zaskakująco, jak na obrany gatunek, powściągliwą.Opinie (2)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~johnny 2011-09-12 (08:51) 4 lata 11 miesięcy 12 dni 12 godzin i 47 minut temu

film lipa. rekiny pływające w jeziorze niby słono wodnym. typowo amerykańskie kino. grupa przyjaciół po kolei ginąca. wszystko przewidywalne. nie polecam

odpowiedz

0
0
vipe_xcom 2011-09-06 (21:06) 4 lata 11 miesięcy 18 dni i 32 minuty temu

no no, zapowiada się dobre kino akcji , zwiastun trzyma klimacik

odpowiedz