search
repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin

Ostatnie aktywności

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 08 marca 2013 | dramat, komedia, sportowy | 105 min | USA
Wasza ocena:  7.00/ (1 głosów)
Nie oceniliśmy tego filmu.
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

„Trener bardzo osobisty” (ang. Playing For Keeps) to amerykański komediodramat sportowy z 2012 roku. Za reżyserię odpowiada Gabriele Muccino (twórca odnoszących sukcesy na całym świecie „W pogoni za szczęściem” oraz „Siedmiu dusz”), a za scenariusz Robbie Fox. Muzykę skomponował Andrea Guerra, zaś produkcją zajęli się Gerard Butler, Heidi Jo Markel oraz Kevin Misher. „Trener bardzo osobisty” to historia George’a Dryera, byłego gwiazdora piłkarskich boisk, który po zakończeniu kariery stara się naprawić popełnione dla ulotnej sławy życiowe błędy. Pragnąc odbudować relacje z byłą żoną Stacie oraz dziewięcioletnim synkiem Lewisem, George jest w stanie pójść na największe kompromisy. Na początek zgadza się zostać trenerem drużyny piłkarskiej, w której mały występuje. Wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku, jednakże podejmując się tego wyzwania, George nie był w stanie przewidzieć zainteresowania ze strony atrakcyjnych matek pozostałych piłkarzy, które zaczynają coraz bardziej agresywnie starać się o jego atencję. Nie mógł również przewidzieć, iż sponsor drużyny, odnoszący sukcesy biznesmen Carl King, ma własne plany związane z jego gwiazdorską osobowością. Jak biedny George ma odzyskać szacunek syna i miłość byłej żony, jeśli wszyscy wokół rzucają mu pod nogi romantyczno-biznesowe kłody? W filmie „Trener bardzo osobisty” w rolach głównych wystąpili: Gerard Butler jako George, Jessica Biel – Stacie, Uma Thurman – Patti, Catherine Zeta-Jones – Denise, Dennis Quaid – Carl, Judy Greer – Barb, Iqbal Theba – Param.


Współautorami tej strony są użytkownicy:

Piotr_K

Facet do wzięcia - Anna Bielak

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
08 marca 2013 10:10

Kiedy szukam w pamięci nazwiska reżysera „Trenera bardzo osobistego“ – Gabriela Muccino – momentalnie zderzam się ze wspomnieniem filmu „Siedem dusz“ (2008) – historii o mężczyźnie, który musiał przejść przez koszmar, żeby nauczyć się podejmować moralnie jasne decyzje. „Trener...“ wydaje mi się swoistą – bo komediową – wariacją na analogiczny temat. George Dryer (Gerard Butler) jest byłym piłkarzem, którego życie pozornie skończyło się wraz z zejściem z boiska. Opuściła go żona, syn ma pretensje, bo rzadko się widują, a dług na karcie kredytowej przekroczył już granice rozsądku. Tym, co pozostało George’wi z dawnych lat jest jednak nie tylko uroda, ale i świadomość, że życie – podobnie jak piłka nożna – to gra zespołowa, więc z problemami najlepiej radzić sobie w towarzystwie.


ciekawostki (5)

WYNIK KOŃCOWY

„Uważam, że widzowie powinni zobaczyć ten film, ponieważ to ciepła, wzruszająca i zabawna opowieść, świetnie zagrana przez wyborowych aktorów”, utrzymuje Mostow. „Gerard Butler jest naprawdę znakomity. Publiczność odkryje jego nieznane dotąd oblicze”. Słowa te potwierdza Misher: „To jego film, powstał dzięki jego pasji i zaangażowaniu. Członkowie obsady dołączyli do projektu ze względu na Gabriele Muccino, ale to właśnie Gerry był spoiwem”. Siegel dodaje: „To hołd dla filmów z lat 60. i 70. o zwyczajnych ludziach znajdujących się w szalonych sytuacjach. Ma w sobie mnóstwo poruszających momentów, ale także slapstick i histerycznie zabawne sceny! Każdy widz, nieważne, Włoch, Amerykanin czy...

WYNIK KOŃCOWYOpinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~eff 2013-07-27 (18:02) 3 lata 30 dni 12 godzin i 34 minuty temu

Przyjemny film który trzyma w napięciu do końca. Obejrzałem go właśnie na stronie filmyhd.blo.pl w dobrej jakości i nic nie cięło i co najważniejsze bez limitów.

odpowiedz