search
wszystko o filmie
tape
  • Zwiastun
  • Clip
  • Tapety
  • Plakaty
  • Foto tematy
  • Galerie

repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin
Scenariusz serii "Piękna i Bestia" napisze Jonathan E. Steinberg, który wcześniej pracował przy serialu science fiction "Jerycho". Pomagać mu będą Gary Fleder i Mary Beth Basile.

W główną rolę w "Pięknej i Bestii" wiceli się Kristin Kreuk. Wciela się ona w bohaterkę o imieniu Catherine. Dziewczyna jest błyskotliwą panią detektyw, która przed dziewięcioma laty była świadkiem morderstwa swojej własnej matki. Sprawca szybko wpadł w ręce tajemniczej bestii, która należycie go ukarała. Po latach poszukiwań Catherine odnajduje wreszcie bestię, czyli Vincenta Koslowa, ofiarę nieudanego wojskowego eksperymentu, i dowiaduje się, że pod osłoną nocy mężczyzna tropi i likwiduje lokalnych przestępców. Producenci zdecydowali się zamówić nowy serial po sukcesie "Once Upon a Time".

Produkcję "Piękna i Bestia" wyemituje stacja ABC.
Autor: opis dystrybutora
Tytuł polski:
Piękna i Bestia (serial)
Tytuł oryginału:
Beauty and the Beast
Tytuł międzynarodowy:
Beauty and The Beast
Rok produkcji:
2012
Gatunek:
Fantasy
Serial
Kraj produkcji:
USA
Czas trwania:
42 min
Przedział wiekowy:
od b/o lat (MPAA: G)

Zostań współautorem strony, kliknij aby dodać informacje o tym serialu

dodaj informacje o serialu

Zaloguj się, by dodać informację o serialu.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
opis

(1) Opisy

kazimierzgregowski kazimierzgregowski Dodane: 05.06.2013 Salonowiec zgłoś poprawkę

Catherine Chandler (Kristin Kreuk) jest detektywem z wydziału zabójstw. Matka Catherine została zamordowana przez uzbrojonych bandytów, kiedy była nastolatką. Chcieli zabić również Ją, lecz ktoś lub coś uratowało ją. Z upływem czasu Catherine stała się silną policjantką, mającą utalentowaną partnerkę - Tess O'Malley (Nina Lisandrello). Podczas śledztwa w sprawie morderstwa, Catherine odkrywa, że lekarz o nazwisku Vincent Keller (Jay Ryan) uratował ją wiele lat temu. Vincent ukrywał się przez ostatnie 10 lat, strzegąc swojego sekretu: gdy jest zły, zamienia się w przerażającą bestię i nie potrafi zapanować nad swoją siłą i wyostrzonymi zmysłami. Pomiędzy nimi rodzi się uczucie i chronią siebie nawzajem przed organizacją ścigającą Vincenta ale i przed policją i innymi służbami bezpieczeństwa typu FBI.

Współautorami tej strony są użytkownicy:

kazimierzgregowski