search
repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin

Ostatnie aktywności

agkaminski agkaminski dodał profesję do Mary Mrozińska
agkaminski agkaminski dodał dane ogólne do Mary Mrozińska
agkaminski agkaminski dodał profesję do Alfred Niemirski
agkaminski agkaminski dodał dane ogólne do Alfred Niemirski
agkaminski agkaminski dodał profesję do Aleksander Hertz
agkaminski agkaminski dodał dane ogólne do Aleksander Hertz
agkaminski agkaminski dodał filmografię do Aleksander Hertz
agkaminski agkaminski dodał profesję do Józef Ostoja-Sulnicki

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 22 czerwca 2012 | dramat, komedia, romans | 110 min | USA
Wasza ocena:  6.15/ (26 głosów)
Nasza ocena:  7/10
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

"Jak urodzić i nie zwariować" to amerykańska komedia romantyczna z 2012 roku. Film powstał w oparciu o poradnik dla ciężarnych kobiet autorstwa Heidi Murkoff. Obraz wyreżyserował Kirk Jones, a scenariusz napisała Shauna Cross. Za produkcję odpowiadają Arnie Messner, David Thwaites oraz Mike Medavoy. Głównymi bohaterkami jest pięć kobiet spodziewających się dziecka. Elizabeth Banks wcieliła się w pisarkę, która napisała książkę dla dzieci o karmieniu piersią i ma bardzo sprecyzowane poglądy na temat wychowywania dzieci dopóki... sama nie zachodzi w ciążę. Z kolei Cameron Diaz zagrała trenerkę prowadzącą telewizyjny program fitness, która niespodziewanie zachodzi w ciążę. Ponadto w filmie zobaczymy samą plejadę gwiazd, prócz Banks i Diaz w filmie zagrali: Jennifer Lopez jako Holly, Chace Crawford – Marco, Brooklyn Decker – Skyler, Joe Manganiello – Davis, Anna Kendrick – Rosie, Dennis Quaid – Ramsey, Matthew Morrison – Evan.


Współautorami tej strony są użytkownicy:

Frania

Ciążowy zawrót głowy - Piotr Pluciński

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
25 czerwca 2012 15:57

Komedia Kirka Jonesa nie jest może najlepszym ciążowym przewodnikiem dla kobiet przy nadziei, ale całkiem dobrze przygotowuje przyszłe, acz nieuświadomione jeszcze mamy do zmian, jakie w ich życiu nastąpią. Filmu nie należy oczywiście traktować serio – to ciepłe, trochę rozgotowane kluchy, pichcone w kotle z lekkostrawnymi hollywoodzkimi przypowieściami, jakich pełno wokół. Będą więc – jak to w ciąży - wymioty, bóle i wrzaski, ale co by się nie działo, wszystko skończy sie dobrze.Opinie (5)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~lucas 2013-09-01 (16:03) 7 miesięcy 17 dni 11 godzin i 44 minuty temu

Bardzo ciekawy i dobrze wykonany film. Nie nudziłem się ani przez chwile. Oglądałem go przed chwila na stronie filmyhd.blo.pl Dobra jakość i bez limitów.

odpowiedz

1
0
~jvr@onet.pl 2013-01-01 (20:18) 1 rok 3 miesiące 17 dni 7 godzin i 29 minut temu

Telewizyjna gwiazda fitnessu, Jules (Cameron Diaz), i tancerz popularnego show, Evan (Matthew Morrison), dowiadują się, że zostaną rodzicami. I szybko dociera do nich, że pełne zawirowań dotychczasowe życie celebrytów było sielanką w porównaniu z nerwówką i niepewnością, które niesie ze sobą ciąża. Matką ma wkrótce zostać także Wendy (Elizabeth Banks). Autorka książki o karmieniu piersią przeżywa burzę hormonów, co źle znosi jej mąż Gary (Ben Falcone). Mężczyzna nie radzi sobie z humorami żony i nie jest to jego jedyny problem. W nastrój przygnębienia wpędza go własny ojciec, Ramsey (Dennis Quaid), który też spodziewa się dziecka z młodą partnerką Skyler (Brooklyn Decker). Ale świetnie radzi sobie w nowej sytuacji. Ciążowe perypetie przeżywają także Holly (Jennifer Lopez) i Alex (Rodrigo Santoro). Para przez dwa lata nie doczekała się własnego potomstwa, zdecydowała się więc adoptować dziecko z Etiopii. Tymczasem Alex wciąż nie czuje się gotowy do bycia ojcem i szuka pomocy w grupie wsparcia młodych tatusiów. Rosie (Anna Kendrick) i Marco (Chace Crawford) nie są jeszcze zdecydowani, czy chcą być razem, a tu okazuje się, że... dziewczyna jest w ciąży. Jak poradzą sobie z nowym wyzwaniem? Jak urodzić i nie zwariować (ang. What to Expect When You're Expecting) – amerykańska komedia romantyczna z 2012 roku oparty na scenariuszu Shauny Cross i Heather Hach i reżyserii Kirka Jonesa. Film powstał na podstawie powieści Heidi Murkoff pod tym samym tytułem. W filmie występują Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Elizabeth Banks, Chace Crawford, Brooklyn Decker, Anna Kendrick, Matthew Morrison, Dennis Quaid, Chris Rock i Rodrigo Santoro. Światowa premiera filmu miała miejsce 18 maja 2012 roku[2]. W Polsce premiera filmu odbyła się 22 czerwca 2012 roku. Wikipedia nie posiada strony dyskusji o tym tytule. Przed stworzeniem tej strony upewnij się, czy artykuł o nazwie Jak urodzić i nie zwariować istnieje. Nuvola apps edu languages.svg Aby stworzyć stronę o nazwie Dyskusja:Jak urodzić i nie zwariować, wpisz jej treść w polu poniżej. Kliknij przycisk "pokaż podgląd", kiedy skończysz, i sprawdź, czy strona nie zawiera błędów, a następnie ją zapisz. Na stronach dyskusji (i nie tylko) piszemy, przestrzegając wikietykiety. Pisz tak, aby nie obrazić i nie ośmieszyć użytkowników. Nie zapomnij podpisać się. W tym celu wpisz cztery tyldy (~~~~). Uwaga: Strony dyskusji haseł w encyklopedii służą jedynie ocenie zawartości tych haseł, a nie opisywanych przez nie osób, zdarzeń, zjawisk itd. <3 >:o

odpowiedz

1
0
~jvr@onet.pl 2013-01-01 (20:00) 1 rok 3 miesiące 17 dni 7 godzin i 47 minut temu

Komedia Kirka Jonesa nie jest może najlepszym ciążowym przewodnikiem dla kobiet przy nadziei, ale całkiem dobrze przygotowuje przyszłe, acz nieuświadomione jeszcze mamy do zmian, jakie w ich życiu nastąpią. Filmu nie należy oczywiście traktować serio – to ciepłe, trochę rozgotowane kluchy, pichcone w kotle z lekkostrawnymi hollywoodzkimi przypowieściami, jakich pełno wokół. Będą więc – jak to w ciąży - wymioty, bóle i wrzaski, ale co by się nie działo, wszystko skończy sie dobrze. "Jak urodzić i nie zwariować" to amerykańska komedia romantyczna z 2012 roku. Film powstał w oparciu o poradnik dla ciężarnych kobiet autorstwa Heidi Murkoff. Obraz wyreżyserował Kirk Jones, a scenariusz napisała Shauna Cross. Za produkcję odpowiadają Arnie Messner, David Thwaites oraz Mike Medavoy. Głównymi bohaterkami jest pięć kobiet spodziewających się dziecka. Elizabeth Banks wcieliła się w pisarkę, która napisała książkę dla dzieci o karmieniu piersią i ma bardzo sprecyzowane poglądy na temat wychowywania dzieci dopóki... sama nie zachodzi w ciążę. Z kolei Cameron Diaz zagrała trenerkę prowadzącą telewizyjny program fitness, która niespodziewanie zachodzi w ciążę. Ponadto w filmie zobaczymy samą plejadę gwiazd, prócz Banks i Diaz w filmie zagrali: Jennifer Lopez jako Holly, Chace Crawford – Marco, Brooklyn Decker – Skyler, Joe Manganiello – Davis, Anna Kendrick – Rosie, Dennis Quaid – Ramsey, Matthew Morrison – Evan.

odpowiedz

0
2
~hbkjb 2012-09-22 (17:39) 1 rok 6 miesięcy 27 dni 10 godzin i 8 minut temu

ten film to straszny dramat nie polecam

odpowiedz

1
0
~Kinga 2012-06-23 (08:59) 1 rok 9 miesięcy 26 dni 18 godzin i 48 minut temu

słodki jak kremóweczka, gorąco polecam

odpowiedz