search
repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin

Ostatnie aktywności

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 22 czerwca 2012 | dramat, komedia, romans | 110 min | USA
Wasza ocena:  6.15/ (26 głosów)
Nasza ocena:  7/10
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

"Jak urodzić i nie zwariować" to amerykańska komedia romantyczna z 2012 roku. Film powstał w oparciu o poradnik dla ciężarnych kobiet autorstwa Heidi Murkoff. Obraz wyreżyserował Kirk Jones, a scenariusz napisała Shauna Cross. Za produkcję odpowiadają Arnie Messner, David Thwaites oraz Mike Medavoy. Głównymi bohaterkami jest pięć kobiet spodziewających się dziecka. Elizabeth Banks wcieliła się w pisarkę, która napisała książkę dla dzieci o karmieniu piersią i ma bardzo sprecyzowane poglądy na temat wychowywania dzieci dopóki... sama nie zachodzi w ciążę. Z kolei Cameron Diaz zagrała trenerkę prowadzącą telewizyjny program fitness, która niespodziewanie zachodzi w ciążę. Ponadto w filmie zobaczymy samą plejadę gwiazd, prócz Banks i Diaz w filmie zagrali: Jennifer Lopez jako Holly, Chace Crawford – Marco, Brooklyn Decker – Skyler, Joe Manganiello – Davis, Anna Kendrick – Rosie, Dennis Quaid – Ramsey, Matthew Morrison – Evan.


Współautorami tej strony są użytkownicy:

Frania

Ciążowy zawrót głowy - Piotr Pluciński

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
25 czerwca 2012 15:57

Komedia Kirka Jonesa nie jest może najlepszym ciążowym przewodnikiem dla kobiet przy nadziei, ale całkiem dobrze przygotowuje przyszłe, acz nieuświadomione jeszcze mamy do zmian, jakie w ich życiu nastąpią. Filmu nie należy oczywiście traktować serio – to ciepłe, trochę rozgotowane kluchy, pichcone w kotle z lekkostrawnymi hollywoodzkimi przypowieściami, jakich pełno wokół. Będą więc – jak to w ciąży - wymioty, bóle i wrzaski, ale co by się nie działo, wszystko skończy sie dobrze.Opinie (5)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~lucas 2013-09-01 (16:03) 2 lata 11 miesięcy 25 dni 16 godzin i 19 minut temu

Bardzo ciekawy i dobrze wykonany film. Nie nudziłem się ani przez chwile. Oglądałem go przed chwila na stronie filmyhd.blo.pl Dobra jakość i bez limitów.

odpowiedz

1
0
~jvr@onet.pl 2013-01-01 (20:18) 3 lata 7 miesięcy 25 dni 12 godzin i 4 minuty temu

Telewizyjna gwiazda fitnessu, Jules (Cameron Diaz), i tancerz popularnego show, Evan (Matthew Morrison), dowiadują się, że zostaną rodzicami. I szybko dociera do nich, że pełne zawirowań dotychczasowe życie celebrytów było sielanką w porównaniu z nerwówką i niepewnością, które niesie ze sobą ciąża. Matką ma wkrótce zostać także Wendy (Elizabeth Banks). Autorka książki o karmieniu piersią przeżywa burzę hormonów, co źle znosi jej mąż Gary (Ben Falcone). Mężczyzna nie radzi sobie z humorami żony i nie jest to jego jedyny problem. W nastrój przygnębienia wpędza go własny ojciec, Ramsey (Dennis Quaid), który też spodziewa się dziecka z młodą partnerką Skyler (Brooklyn Decker). Ale świetnie radzi sobie w nowej sytuacji. Ciążowe perypetie przeżywają także Holly (Jennifer Lopez) i Alex (Rodrigo Santoro). Para przez dwa lata nie doczekała się własnego potomstwa, zdecydowała się więc adoptować dziecko z Etiopii. Tymczasem Alex wciąż nie czuje się gotowy do bycia ojcem i szuka pomocy w grupie wsparcia młodych tatusiów. Rosie (Anna Kendrick) i Marco (Chace Crawford) nie są jeszcze zdecydowani, czy chcą być razem, a tu okazuje się, że... dziewczyna jest w ciąży. Jak poradzą sobie z nowym wyzwaniem? Jak urodzić i nie zwariować (ang. What to Expect When You're Expecting) – amerykańska komedia romantyczna z 2012 roku oparty na scenariuszu Shauny Cross i Heather Hach i reżyserii Kirka Jonesa. Film powstał na podstawie powieści Heidi Murkoff pod tym samym tytułem. W filmie występują Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Elizabeth Banks, Chace Crawford, Brooklyn Decker, Anna Kendrick, Matthew Morrison, Dennis Quaid, Chris Rock i Rodrigo Santoro. Światowa premiera filmu miała miejsce 18 maja 2012 roku[2]. W Polsce premiera filmu odbyła się 22 czerwca 2012 roku. Wikipedia nie posiada strony dyskusji o tym tytule. Przed stworzeniem tej strony upewnij się, czy artykuł o nazwie Jak urodzić i nie zwariować istnieje. Nuvola apps edu languages.svg Aby stworzyć stronę o nazwie Dyskusja:Jak urodzić i nie zwariować, wpisz jej treść w polu poniżej. Kliknij przycisk "pokaż podgląd", kiedy skończysz, i sprawdź, czy strona nie zawiera błędów, a następnie ją zapisz. Na stronach dyskusji (i nie tylko) piszemy, przestrzegając wikietykiety. Pisz tak, aby nie obrazić i nie ośmieszyć użytkowników. Nie zapomnij podpisać się. W tym celu wpisz cztery tyldy (~~~~). Uwaga: Strony dyskusji haseł w encyklopedii służą jedynie ocenie zawartości tych haseł, a nie opisywanych przez nie osób, zdarzeń, zjawisk itd. <3 >:o

odpowiedz

1
0
~jvr@onet.pl 2013-01-01 (20:00) 3 lata 7 miesięcy 25 dni 12 godzin i 22 minuty temu

Komedia Kirka Jonesa nie jest może najlepszym ciążowym przewodnikiem dla kobiet przy nadziei, ale całkiem dobrze przygotowuje przyszłe, acz nieuświadomione jeszcze mamy do zmian, jakie w ich życiu nastąpią. Filmu nie należy oczywiście traktować serio – to ciepłe, trochę rozgotowane kluchy, pichcone w kotle z lekkostrawnymi hollywoodzkimi przypowieściami, jakich pełno wokół. Będą więc – jak to w ciąży - wymioty, bóle i wrzaski, ale co by się nie działo, wszystko skończy sie dobrze. "Jak urodzić i nie zwariować" to amerykańska komedia romantyczna z 2012 roku. Film powstał w oparciu o poradnik dla ciężarnych kobiet autorstwa Heidi Murkoff. Obraz wyreżyserował Kirk Jones, a scenariusz napisała Shauna Cross. Za produkcję odpowiadają Arnie Messner, David Thwaites oraz Mike Medavoy. Głównymi bohaterkami jest pięć kobiet spodziewających się dziecka. Elizabeth Banks wcieliła się w pisarkę, która napisała książkę dla dzieci o karmieniu piersią i ma bardzo sprecyzowane poglądy na temat wychowywania dzieci dopóki... sama nie zachodzi w ciążę. Z kolei Cameron Diaz zagrała trenerkę prowadzącą telewizyjny program fitness, która niespodziewanie zachodzi w ciążę. Ponadto w filmie zobaczymy samą plejadę gwiazd, prócz Banks i Diaz w filmie zagrali: Jennifer Lopez jako Holly, Chace Crawford – Marco, Brooklyn Decker – Skyler, Joe Manganiello – Davis, Anna Kendrick – Rosie, Dennis Quaid – Ramsey, Matthew Morrison – Evan.

odpowiedz

0
2
~hbkjb 2012-09-22 (17:39) 3 lata 11 miesięcy 4 dni 14 godzin i 43 minuty temu

ten film to straszny dramat nie polecam

odpowiedz

1
0
~Kinga 2012-06-23 (08:59) 4 lata 2 miesiące 3 dni 23 godziny i 23 minuty temu

słodki jak kremóweczka, gorąco polecam

odpowiedz