search
repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin

Ostatnie aktywności

krystofel7 krystofel7 uzupełnił gatunek w Wyścig po życie
krystofel7 krystofel7 dodał gatunek do 88
krystofel7 krystofel7 dodał dane ogólne do 88
krystofel7 krystofel7 dodał gatunek do Isa
krystofel7 krystofel7 dodał dane ogólne do Isa
krystofel7 krystofel7 dodał MPAA do Isa

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 09 sierpnia 2013 | akcji, dramat, komedia, kryminał | 96 min | USA
Za mała liczba głosów.
Nie oceniliśmy tego filmu.
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

Doświadczony szeryf Roy Pulsifer (Bridges) pełni służbę w legendarnym oddziale znanym jako R.I.P.D. (Wydział ds. Wiecznego Odpoczynku) podążając śladem niepokornych dusz, które wmieszały się w tłum wiodąc życie zwyczajnych ludzi. Jego misja? Aresztować i wymierzyć sprawiedliwość martwym duszom usiłującym uniknąć sądu ostatecznego i ukrywającym się na Ziemi wśród niczego nie podejrzewających obywateli. Kiedy do obdarzonego pełnym ironii dowcipem Roya zostaje przydzielony detektyw Nick Walker (Reynolds) – kiedyś wschodząca gwiazda policji – nowi partnerzy muszą przekształcić wzajemną niechęć w skuteczną pracę zespołową. Odkrywając spisek, który może doprowadzić do wygaśnięcia życia na Ziemi, w formie jaką znamy, dwaj agenci z zaświatów będą musieli przywrócić kosmiczną równowagę… lub obserwować jak tunel prowadzący do życia pozagrobowego wysyła pełne wściekłości martwe dusze w zupełnie złym kierunku.


Tę stronę zapoczątkował użytkownik:

Piotr_K Piotr_K

Agenci z odzysku - Piotr Pluciński

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
10 sierpnia 2013 10:02

O tym, że „R.I.P.D.” to gorsza wersja „Facetów w czerni” przebąkiwano na długo przed premierą. Teraz, gdy film jest na ekranach, można to samodzielnie zweryfikować. Co nie trwa zresztą długo – już pierwsze sceny pokazują, że perypetie „agentów z zaświatów” to mało pomysłowa parafraza komediowej trylogii Barry’ego Sonnenfelda, a praktycznie każdy element rzeczonej serii został tu, po drobnych modyfikacjach, przeniesiony. W „Facetach…” bohaterów było dwóch – żółtodziób i wyga. Tutaj też. Tam werbowano ich spośród wyróżniających się agentów z „przeszłością”, tutaj – spośród poległych na służbie. U Sonnenfelda dostawali charakterystyczny przyrząd (migawka do wymazywania pamięci), u Schwentke’a również (pokaźny rewolwer z podłużną komorą). Tam byli agentami tajnej organizacji zwalczającej zakamuflowanych obcych, tutaj są agentami równie tajnej organizacji, ale tropiącej zakamuflowanych „umarłych”, którzy po śmierci przedostali się z powrotem do naszego świata.Opinie (2)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~fbfbb 2013-08-31 (21:42) 1 rok 4 miesiące 27 dni 7 godzin i 31 minut temu

Polecam ten film. Ja go już oglądałem w internecie na stronie filmyhd.blo.pl w dobrej jakości

odpowiedz

0
0
~aiki 2013-08-09 (22:12) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 7 godzin i 1 minutę temu

Film ma wszystko co trzeba by się dobrze bawić. To dlaczego jest tak nudno? Jedyne co rozbawiło salę, to ostatnie 10 sekund. Odradzam.

odpowiedz