search
repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin

Ostatnie aktywności

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 09 sierpnia 2013 | akcji, dramat, komedia, kryminał | 96 min | USA
Za mała liczba głosów.
Nie oceniliśmy tego filmu.
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

Doświadczony szeryf Roy Pulsifer (Bridges) pełni służbę w legendarnym oddziale znanym jako R.I.P.D. (Wydział ds. Wiecznego Odpoczynku) podążając śladem niepokornych dusz, które wmieszały się w tłum wiodąc życie zwyczajnych ludzi. Jego misja? Aresztować i wymierzyć sprawiedliwość martwym duszom usiłującym uniknąć sądu ostatecznego i ukrywającym się na Ziemi wśród niczego nie podejrzewających obywateli. Kiedy do obdarzonego pełnym ironii dowcipem Roya zostaje przydzielony detektyw Nick Walker (Reynolds) – kiedyś wschodząca gwiazda policji – nowi partnerzy muszą przekształcić wzajemną niechęć w skuteczną pracę zespołową. Odkrywając spisek, który może doprowadzić do wygaśnięcia życia na Ziemi, w formie jaką znamy, dwaj agenci z zaświatów będą musieli przywrócić kosmiczną równowagę… lub obserwować jak tunel prowadzący do życia pozagrobowego wysyła pełne wściekłości martwe dusze w zupełnie złym kierunku.


Tę stronę zapoczątkował użytkownik:

Piotr_K Piotr_K

Agenci z odzysku - Piotr Pluciński

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
10 sierpnia 2013 10:02

O tym, że „R.I.P.D.” to gorsza wersja „Facetów w czerni” przebąkiwano na długo przed premierą. Teraz, gdy film jest na ekranach, można to samodzielnie zweryfikować. Co nie trwa zresztą długo – już pierwsze sceny pokazują, że perypetie „agentów z zaświatów” to mało pomysłowa parafraza komediowej trylogii Barry’ego Sonnenfelda, a praktycznie każdy element rzeczonej serii został tu, po drobnych modyfikacjach, przeniesiony. W „Facetach…” bohaterów było dwóch – żółtodziób i wyga. Tutaj też. Tam werbowano ich spośród wyróżniających się agentów z „przeszłością”, tutaj – spośród poległych na służbie. U Sonnenfelda dostawali charakterystyczny przyrząd (migawka do wymazywania pamięci), u Schwentke’a również (pokaźny rewolwer z podłużną komorą). Tam byli agentami tajnej organizacji zwalczającej zakamuflowanych obcych, tutaj są agentami równie tajnej organizacji, ale tropiącej zakamuflowanych „umarłych”, którzy po śmierci przedostali się z powrotem do naszego świata.Opinie (2)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~fbfbb 2013-08-31 (21:42) 2 lata 11 miesięcy 23 dni 20 godzin i 29 minut temu

Polecam ten film. Ja go już oglądałem w internecie na stronie filmyhd.blo.pl w dobrej jakości

odpowiedz

0
0
~aiki 2013-08-09 (22:12) 3 lata 14 dni 19 godzin i 59 minut temu

Film ma wszystko co trzeba by się dobrze bawić. To dlaczego jest tak nudno? Jedyne co rozbawiło salę, to ostatnie 10 sekund. Odradzam.

odpowiedz