search
repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin
Nagrody
tape

Oscary

1 nominacja


Ostatnie aktywności

krystofel7 krystofel7 uzupełnił gatunek w Wyścig po życie
krystofel7 krystofel7 dodał gatunek do 88
krystofel7 krystofel7 dodał dane ogólne do 88
krystofel7 krystofel7 dodał gatunek do Isa
krystofel7 krystofel7 dodał dane ogólne do Isa
krystofel7 krystofel7 dodał MPAA do Isa

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 05 kwietnia 2013 | animowany, familijny, komedia, przygodowy | 98 min | USA
Wasza ocena:  4.00/ (1 głosów)
Nie oceniliśmy tego filmu.
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

„Krudowie” (ang. The Croods) to amerykański film animowany wytwórni Dreamworks z 2013 roku. Obraz wyreżyserowali Chris Sanders i Kirk De Micco, którzy także wraz z Johnem Cleese’em napisali scenariusz. Muzykę skomponował Alan Silvestri (twórca muzyki do serii „Powrót do przyszłości”). Za produkcję odpowiadają Kristine Belson i Jane Hartwell. „Krudowie” to pełna przygód i dobrego humoru, kolejna animacja wytwórni DreamWorks, opowiadająca o pierwszej prehistorycznej rodzinie na świecie. Krudowie, bo tak nazywa się ta rodzina, muszą wyruszyć w podróż, która jest spowodowana zniszczeniem ich dotychczasowego domu (jaskini), w którym bezpiecznie mieszkali. Wędrując przez zapierające dech w piersiach krainy, Krudowie odkrywają niesamowity nowy świat pełen fantastycznych stworów, a ich życie od tego momentu, zmieni się na dobre. Olbrzymich rozmiarów flora i fauna są już sporym wyzwaniem, jednak prawdziwe komplikacje pojawią się w chwili, kiedy do rodziny dołączy zatrważająco nowoczesny jaskiniowiec, którego poszukiwanie "jutra" zupełnie nie pasuje do poglądów naszego bohatera hołdującego wczorajszym tradycjom. W angielskiej wersji językowej następujący aktorzy użyczyli swoich głosów: Nicolas Cage jako Grug, Emma Stone – Eep, Ryan Reynolds – Guy, Catherine Keener – Ugga, Cloris Leachman – Gran, Clark Duke – Thunk, Chris Sanders - Belt, Randy Thom – Sandy.


Współautorami tej strony są użytkownicy:

Piotr_K Wiciu

Kamień łupany znowu jest cool - Anna Tatarska

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
05 kwietnia 2013 11:26

Studio DreamWorks po raz kolejny staje na wysokości zadania. Najnowsza propozycja twórców Shreka to kino familijne w najlepszym wydaniu. Narysowane i udźwiękowione z fantazją i profesjonalizmem błyskotliwe, zabawne, ale i edukacyjne kino, atrakcyjne zarówno dla dzieciaków jak i rodziców.Opinie (3)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~lolo 2013-08-28 (11:35) 1 rok 4 miesiące 29 dni 11 godzin i 52 minuty temu

Uwielbiam tego typu filmy... Więc daję mu ocenę 9. Oglądałem go przed chwilą na stronię filmyhd.blo.pl Dobra jakość i nic nie tnie. Więc polecam...

odpowiedz

0
0
piter-281 2013-04-03 (21:19) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 2 godziny i 8 minut temu

fajna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź