search
repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin
Nagrody
tape

Oscary

1 nominacja


Ostatnie aktywności

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 05 kwietnia 2013 | animowany, familijny, komedia, przygodowy | 98 min | USA
Wasza ocena:  4.00/ (1 głosów)
Nie oceniliśmy tego filmu.
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

„Krudowie” (ang. The Croods) to amerykański film animowany wytwórni Dreamworks z 2013 roku. Obraz wyreżyserowali Chris Sanders i Kirk De Micco, którzy także wraz z Johnem Cleese’em napisali scenariusz. Muzykę skomponował Alan Silvestri (twórca muzyki do serii „Powrót do przyszłości”). Za produkcję odpowiadają Kristine Belson i Jane Hartwell. „Krudowie” to pełna przygód i dobrego humoru, kolejna animacja wytwórni DreamWorks, opowiadająca o pierwszej prehistorycznej rodzinie na świecie. Krudowie, bo tak nazywa się ta rodzina, muszą wyruszyć w podróż, która jest spowodowana zniszczeniem ich dotychczasowego domu (jaskini), w którym bezpiecznie mieszkali. Wędrując przez zapierające dech w piersiach krainy, Krudowie odkrywają niesamowity nowy świat pełen fantastycznych stworów, a ich życie od tego momentu, zmieni się na dobre. Olbrzymich rozmiarów flora i fauna są już sporym wyzwaniem, jednak prawdziwe komplikacje pojawią się w chwili, kiedy do rodziny dołączy zatrważająco nowoczesny jaskiniowiec, którego poszukiwanie "jutra" zupełnie nie pasuje do poglądów naszego bohatera hołdującego wczorajszym tradycjom. W angielskiej wersji językowej następujący aktorzy użyczyli swoich głosów: Nicolas Cage jako Grug, Emma Stone – Eep, Ryan Reynolds – Guy, Catherine Keener – Ugga, Cloris Leachman – Gran, Clark Duke – Thunk, Chris Sanders - Belt, Randy Thom – Sandy.


Współautorami tej strony są użytkownicy:

Piotr_K Wiciu

Kamień łupany znowu jest cool - Anna Tatarska

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
05 kwietnia 2013 11:26

Studio DreamWorks po raz kolejny staje na wysokości zadania. Najnowsza propozycja twórców Shreka to kino familijne w najlepszym wydaniu. Narysowane i udźwiękowione z fantazją i profesjonalizmem błyskotliwe, zabawne, ale i edukacyjne kino, atrakcyjne zarówno dla dzieciaków jak i rodziców.Opinie (3)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~lolo 2013-08-28 (11:35) 2 lata 11 miesięcy 28 dni 14 godzin i 4 minuty temu

Uwielbiam tego typu filmy... Więc daję mu ocenę 9. Oglądałem go przed chwilą na stronię filmyhd.blo.pl Dobra jakość i nic nie tnie. Więc polecam...

odpowiedz

0
0
piter-281 2013-04-03 (21:19) 3 lata 4 miesiące 22 dni 4 godziny i 20 minut temu

fajna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź