search
repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin

Ostatnie aktywności

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 07 marca 2014 | horror, romans | 123 min | USA
Za mała liczba głosów.
Nie oceniliśmy tego filmu.
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

Tilda Swinton, Tom Hiddleston i Mia Wasikowska w czarnej komedii outsidera światowego kina Jima Jarmuscha, twórcy „Broken Flowers”, „Truposza” i „Ghost Doga”, który tym razem zdaje się mówić - tylko ci, którzy potrafią kochać, przetrwają. Bohaterowie „Tylko kochankowie przeżyją” są wampirami zmęczonymi setkami lat życia i zdegustowanymi tym, jak rozwinął się świat. Ale wciąż czującymi do siebie miłość. Adam (Hiddleston), jest unikającym rozgłosu i słonecznego światła undergroundowym muzykiem z Detroit. Kiedy popada w depresję, z Tangeru przyjeżdża do niego po długiej rozłące ukochana Ewa (Swinton). Jednak spokojne życie pary, która odrzuciła nagryzanie śmiertelników i woli przyjmować pokarm w postaci lodów z krwi, zostanie wystawione na próbę, kiedy dołączy do nich nieobliczalna i wygłodniała siostra Ewy - Ava (Wasikowska).


Wieczne nienasycenie - Anna Bielak

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
06 marca 2014 17:08

Jim Jarmusch to fascynujący i uparty minimalista. Żyje poza prawem, na śniadanie pije kawę, do obiadu pali papierosy i zachowuje się, jakby wciąż był na nieustających wakacjach. Wszystko jest u niego inaczej niż w raju. Dlatego też zrealizowany przez Jarmuscha wampiryczny horror nie ma wiele wspólnego z typowym kinem grozy. Jego przepiękne, szczupłe i bladolice wampiry nie są żądnymi krwi książętami spod ciemnej gwiazdy. Adam (Tom Hiddleston) i Ewa (Tilda Swinton) to melancholicy – wiecznie nienasyceni światem; rozkoszujący się w sztuce, literaturze i muzyce.Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~ulala 2014-03-03 (17:33) 2 lata 5 miesięcy 24 dni 13 godzin i 34 minuty temu

Właśnie znalazłam w HD bez limitów na: hdplayer(kropka)pl/film/Tylko-Kochankowie-przeżyją?ref=bnc (wstaw kropkę przed pl)

odpowiedz