search
repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin

Ostatnie aktywności

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 21 marca 2014 | akcji, fantasy, romans | 104 min | USA Wielka Brytania
Za mała liczba głosów.
Nie oceniliśmy tego filmu.
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

Tylko najlepszy przyjaciel może ocalić ci życie. Zwłaszcza jeśli wróg jest nieśmiertelny. Rose i Lissa mają takie same problemy jak wszystkie nastolatki, tyle że uczą się w Akademii wampirów – tajemnej szkole z internatem. Tu uczniowie dzielą się na morojów (śmiertelne, pokojowo nastawione wampiry) i dampiry (w ich żyłach płynie krew wampirów i ludzi, są opiekunami morojów). Choć nieśmiała Lissa jest księżniczką morojów, a buntownicza i żywiołowa Rose – dampirką, są połączone telepatyczną więzią i wierzą, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pod warunkiem jednak, że przetrwają do końca roku szkolnego. A nie będzie to proste zadanie, bo szybko zorientują się, że to właśnie w Akademii grozi im największe niebezpieczeństwo. Dodatkowo wbrew wszelkim regułom Lissa zakocha się w zwykłym śmiertelniku - Christianie, a Rose w kimś, w kim nigdy nie powinna – czyli w szkolącym ją mentorze. Film producentów „Transformers” i reżysera filmu „Wredne dziewczyny” powstał na podstawie bestsellerowej książki Richelle Mead. W roli dyrektorki szkoły zobaczymy byłą dziewczynę Jamesa Bonda – Olgę Kurylenko, w postaci przyjaciółek wcieliły się Lucy Fry i Zoey Deutch („Piękne istoty”).


Tę stronę zapoczątkował użytkownik:

Piotr_K Piotr_K

Akademia koszmaru - Jędrzej Dudkiewicz

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
21 marca 2014 10:55

Są różne typy złych filmów. Niektóre są słabe, ale widzi się w nich potencjał i chciałoby się, żeby były lepsze. Są produkcje tak złe, że aż dobre, przy których można się nieźle pośmiać. Są też takie, które są koszmarnie złe i człowiek ma ochotę wydrapać sobie po nich oczy, byleby nigdy więcej nie spotkało go nic podobnego. „Akademia wampirów” należy do tej ostatniej kategorii.


ciekawostki (4)

PLANY FILMOWE

Akademia imienia świętego Władimira jest ukryta głęboko w lasach Montany. To odrębny świat, wypełniony wampirami, które żyją nocą, a w ciągu dnia śpią, żeby uniknąć światła słonecznego. Zdjęcia do Akademii wampirów kręcono w Wielkiej Brytanii przez osiem tygodni, od końca maja do połowy lipca 2013 roku. Większość ujęć powstała w plenerach, z czego pięć tygodni nocą, tak by można było oddać mroczny świat wampirów. Wielka Brytania z jej historycznymi budynkami i krajobrazami stanowiła idealne tło dla wyjątkowego, lecz konserwatywnego stylu Akademii wampirów.

PLANY FILMOWEOpinie (3)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Kocham to.! 2014-05-08 (17:13) 2 lata 3 miesiące 15 dni 22 godziny i 28 minut temu

♥

odpowiedz

2
0
~fd 2014-03-16 (11:59) 2 lata 5 miesięcy 8 dni 3 godziny i 42 minuty temu

Właśnie znalazłam w HD bez limitów na: hdvod pl/film/Akademia-Wampirów?ref=123 (wstaw kropkę przed pl zamiast spacji)

odpowiedz

0
0
jatka.fs 2014-01-23 (22:31) 2 lata 7 miesięcy 17 godzin i 10 minut temu

Raz piszecie, że 14 lutego, a gdzie indziej, że 4 kwietnia. Zdecydujcie się :p

odpowiedz