search
wszystko o filmie
tape

repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin

Ostatnie aktywności

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 14 lutego 2014 | dramat, fantasy, przygodowy | 118 min | USA
Za mała liczba głosów.
Nie oceniliśmy tego filmu.
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

Winter’s Tale opowiada historię, która dzieje się w mitycznym Nowym Jorku na przestrzeni ponad stu lat. To opowieść o cudach, przeplatających się losach i odwiecznej walce dobra ze złem. W filmie zagrali: Colin Farrell (Pamięć absolutna), Jessica Brown Findlay (znana z telewizyjnej produkcji Downtown Abbey), zdobywcy Oscara Jennifer Connelly (Piękny umysł), William Hurt (Pocałunek kobiety pająka), Eva Marie Saint (Na nabrzeżach) i Russel Crowe (Gladiator). W obrazie zobaczymy też debiutantów: Ripley Sobo i Mckayla Twiggs, artystów z broadwayowskiego musicalu „Once”.


Zmarnowana opowieść - Jędrzej Dudkiewicz

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
17 lutego 2014 11:01

Wyraźnie widać, że „Zimowa opowieść” to pierwszy film w reżyserskiej karierze Akivy Goldsmana – tyle jest tu niedociągnięć. Co boli tym bardziej, że pierwowzór – jest to ekranizacja powieści Marka Helprina – był wdzięczny, sprawiający wręcz wrażenie „nie do popsucia”. Mamy tu podzieloną na dwie części opowieść trwającą ponad sto lat. Peter Lake jest bardzo uzdolnionym złodziejem, który postanawia opuścić gang Pearly’ego Soamesa. Ten z kolei chce go za to zabić. Nieoczekiwanie stawką w tym pojedynku będzie umierająca Beverly Penn, w której Peter Lake zakocha się bez pamięci.Opinie (3)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~S. 2014-03-15 (20:00) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 19 godzin i 8 minut temu

Widziałam film, gdy byłam w połowie książki i dawno nie byłam tak rozczarowana, ponieważ nie powiem, że jest zły; jest po prostu okropnie spłycony i pozbawiony całej magicznej otoczki, choć wziąć znajdziemy tam magię samą w sobie. Filmu nie polecę, książki z całą pewnością mogę. :)

odpowiedz

0
0
~paula 2014-02-16 (23:22) 2 lata 6 miesięcy 13 dni 15 godzin i 46 minut temu

Nie czytałam ale obejrzałam. Film dla dojrzałego widza, który będzie w stanie dojrzeć coś więcej niż pozostali.

odpowiedz

0
0
~wojtekautobus 2014-02-14 (14:15) 2 lata 6 miesięcy 16 dni i 53 minuty temu

Obejrzałem i przeczytałem. Muszę przyznać, że książka jest o wiele lepsza. Magiczna historia ma w sobie magnetyzm, który przyciąga i zachęca do sprawdzenia co jest na następnej stronie.. Nie mogłem się oderwać!

odpowiedz