search

WP.pl (Wirtualna Polska) oficjalnym patronem filmu w kinie


repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin

Ostatnie aktywności

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 29 listopada 2013 | kryminał, thriller | 97 min | Dania Niemcy Szwecja
Za mała liczba głosów.
Nie oceniliśmy tego filmu.
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

Kobieta w klatce” – ekranizacja bestsellerowej powieści Jussi Adler-Olsena. Mroczny psychothriller, którego fabuła koncentruje się na śledztwie prowadzonym przez tajemniczy Departament Q. W tajemniczych okolicznościach, z pokładu promu, znika piękna parlamentarzystka - Merete Lynggaard (Sonja Richter - serial „The Killing”). Zakrojone na szeroką skalę śledztwo nie przynosi rezultatów. Pięć lat później duński parlament podejmuje decyzję o utworzeniu Departamentu Q, specjalnej jednostki do spraw niewyjaśnionych zbrodni. Na jej czele staje detektyw Carl Morck (Nikolaj Lie Kaas - „Anioły i demony”). Jego błyskotliwą karierę w wydziale zabójstw przekreśliły wydarzenia, w których śmierć poniosło dwóch policjantów. Morck, wspierany przez przydzielonego mu partnera Assada (znany z oscarowego „Wroga numer jeden” Fares Fares), rzuca się w wir pracy. Kierowany przeczuciem, prześwietla sprawę Lynggaard i odkrywa, że zniknięcie kobiety nie było przypadkowe.


Życie jak pionek w grze - Anna Tatarska

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
09 kwietnia 2014 12:19

Pragnienie władzy to siła, która rządzi światem od wieków. Obalała królestwa, zdobywała nowe lądy, rozbijała rodziny, zapewniała sukces rozmaitym karierom i biznesom. Przeniesione na płaszczyznę relacji międzyludzkich, pragnienie dominacji potrafi łatwo przepoczwarzyć się w emocję toksyczną, bliską patologii. Tym bardziej, kiedy tak, jak w „Kobiecie w klatce”, łączy się z drugą w kolejności najbardziej destrukcyjną emocją uniwersum ludzkich odczuć: obsesją zemsty.Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~cze 2013-12-03 (17:25) 2 lata 8 miesięcy 24 dni 13 godzin i 42 minuty temu

Właśnie oglądałam w HD bez limitów na: hdplayer.pl/p/526eac1a1c9b5012252a351b928e939d89ffce96==/redirect=film/Kobieta-w-klatce

odpowiedz