search
wszystko o filmie
tape

repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin
okładka filmu Akcja rozgrywa się współcześnie w ciągu jednej nocy. Film opowiada o intrydze, tajemnicy i ich konsekwencjach, które wywracają świat głównej bohaterki do góry nogami. Główną rolę zagrała Magdalena Mielcarz. W pozostałych rolach wystąpili Anna Wendzikowska oraz Redbad Klijnstra. Wszyscy aktorzy oraz ekipa pracowali bez wynagrodzenia, a skłonił ich do tego intrygujący scenariusz. Główna część zdjęć z aktorami powstawała 3 dni na przełomie września i października 2013 w Poznaniu.

Film jest niezależną produkcją. Twórcom w realizacji pomogło wiele firm oraz instytucji, udostępniając miejsca do zdjęć, swoje produkty czy usługi. Hiszpański kompozytor Roque Baños (autor ścieżki dźwiękowej do Mechanika, Hiszpańskiego Cyrku, Martwego Zła) zgodził się udostępnić twórcom filmu swoje kompozycje również całkowicie za darmo.

Swoją pomoc w udźwiękowieniu filmu zaproponowali Marcin Kasiński oraz Kacper Habisiak z Dreamsound Studios. Film 15 lutego w Poznaniu w Centrum Kultury Zamek będzie miał oficjalną premierę.
Autor: opis dystrybutora
Tytuł polski:
Paranoia
Tytuł oryginału:
Paranoia
Rok produkcji:
2014
Premiera kinowa:
15 lutego 2014
Gatunek:
Krótkometrażowy
Kraj produkcji:
Polska
Czas trwania:
19 min
Przedział wiekowy:
od b/o lat (MPAA: G)

Zostań współautorem strony, kliknij aby dodać informacje o tym filmie

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK