




2007 prowadziła muzyczne show pt. „Jak Oni Śpiewają".
2007 reprezentowała Polskę w Konkursie Tańca Eurowizji (Londyn 2007), zajmując czwarte miejsce.
2006 obroniła pracę magisterską o ruchu New Age.

3.17 / 5
4.03 / 5

Popularna polska aktorka, prezenterka telewizyjna oraz tancerka. Popularność zdobyła dzięki serialowi „M jak miłość” oraz programom „Taniec z gwiazdami” , „Jak oni Śpiewają?” i „Tylko nas dwoje”. Katarzyna Cichopek urodziła się 7 października 1982 roku w Warszawie. Studiowała psychologię stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Już w wieku 12 lat dostała się do kółka teatralnego przy Teatrze Ochoty w Warszawie. Cichopek zadebiutowała w 1997 roku w reżyserowanej przez Izabellę Cywińską „Bożej podszewce", a trzy lata później otrzymała rolę w popularnym serialu „M jak Miłość", gdzie do dziś wciela się w postać Kingi Zduńskiej. Razem z Krzysztofem Ibiszem prowadziła muzyczne show pt. „Jak Oni Śpiewają" - emitowany na żywo program z udziałem celebrytów. W 2005 roku wzięła udział w II edycji „Tańca z gwiazdami". Jej partnerem był Marcin Hakiel, z którym wygrała tę edycję programu.

Nie potrafi zainteresować widza.Brak talentu aktorskiego uważam że powinna się wycofać.Osobiście nie obejrzę żadnego programu z jej udziałem.
Reklamowa oszustka
Innych namawia do tego czego sama by nie zrobiła.A wszystko dla pieniędzy,kobieta bez honoru.
Kobiety codziennie zostają matkami i radzą sobie znakomicie a tu zaskoczenie Cichopek urodziła i uważa sie za autorytet .Teraz ona wszystkim mówi jak być szczęsliwą sexy mamą.
Kobieto nie jesteś wyrocznią i przestań się mądrzyc jest wiele starszych kobiet które wychowały gromadkę dzieci i to one mają najwięcej do powiedzenia.
koniec
Pani Cichopek zakończ i wstydu oszczędź i nie idź tą drogą może bawienie dzieci?
Kasia
tańczy pani świetnie po prostu zawodowo. a le aktorkom to pani nie jest. nie lubię pani męża.
kto śmiał nazwać to coś
aktorką przecież ona nie ma zielonego pojęcia o tym zawodzie.To kim w takim razie są Janda, Brylska ,Tyszkiewicz?
witam bardzo cię podziwiam chciałabym nawiązać z tobą znajomość.
Nie zazdroście normalnej dziewczynie z Polski!
Bardzo dobrze że sie wybiła!
KASIA
LUBIĘ PANI POSTAĆ KINGĘ. ALE PANI NIE POWINNA RWAĆ SIĘ DO WSYSKIEGO CZYLI BYĆ AKTORKĄ
,TANCERKĄ I PREZENTERKĄ TELEWIZYJNĄ. TYLKO WYBRAĆ JEDEN ZAWÓD. MOIM ZDANIEM POWINNA
BYĆ PANI TANCERKĄ I TAŃCZYĆ Z MARCINEM HAKIELEM I PROWADZIĆ DALEJ SKZKOŁE TAŃCA ORAZ GRAĆ W M JAK MIŁOŚĆ.
och, ach fantastyczna, gwiazda wieku, kocham Ją
Ile pozytywnych wpisów na Katarzynę Chyba koleżanki to pisały :D Prawda jest taka że gdyby nawet miała talent to słoma wystająca z butów to zasłania. Typowy przykład ludzi z prowincji które coś osiągnęły Wyżej sr...niż dup... ma. Tak jak szybko zbiła się w górę tak również szybko spadnie na dno. Zrobiła furorę ale jej 5 min minęło Ludzie się nią znudzili gdy nie zaczęła się pchać wszędzie nawet gdzie nie pasowała to jeszcze byłoby ok. Katarzyna nie ma twarzy gwiazdy a z gów... żarcia nie zrobisz. Ktoś kto piszę Kasia jest super, Kasia ma talent, jaka ona śliczna, świadczy o tym jak bardzo ludzie się nie znają na sztuce i nie mają gustu a to zazwyczaj wypowiadają się ludzie z prowincji którzy nie wiedzą jak się życie kręci :/
opinia
Ciekawe co ma do pokazania bez ubrania!?
ambitna, miła i sympatyczna - to jej główne atuty
co do urody to kwestia gustu. Wartościowa dziewczyna !
kasia
chciałam bym żeby pani prowadziła program wygraj z uzaleznieniem.
babe
Wszystko zniosę, kompletny brak talentu i rzemiosła zresztą, zero szacunku do własnej prywatności, wywyższanie się i gwiazdorzenie, wredny charakter, ale na Boga, tego odwiecznie przyklejonego, irytującego uśmiechu nie! współczuję hakielowi...ciąga go po tych wszystkich bankiecikach i programach, biedny pantofelek
MEGA
najlepiej wyszło by jej granie w filmie porno ja czekam niecierpliwie
aktorka to jest Janda
a cichochłopek to zwykła szansonistka,na dodatek bez talentu
bez kwalifikacji dostaje sie najniższą krajową...
bez kwalifikacji w żadnej pracy nie dostaje się więcej niż najniższą krajową a ta wykreowana przez kogoś aktorka pomimo braku wykształcenia zarabia krocie...i to z pieniędzy abonamentowych
Kasia jest super kobitką!!!
Kasiu jesteś śliczna, cudna i przesympatyczna. Uwielbiamy Cię jako aktorkę! Niestety te największe "mózgi" piszą te niemiłe komentarze(...) Bezmózgowców wszędzie pełno, ale cóż trudno;) pozdrawiamy!!!

