search

Ostatnie aktywności

Lara i inne, czyli kobiety lubią latex

czwartek, 28 sierpnia 2003 16:39 | mmm

W związku z premierą najnowszego filmu Angeliny Jolie - Lara Croft Tomb Rider: Kolebka życia - chcielibyśmy Wam zaprezentować niezwykłą galerię.

Okazuje się, że nie tylko Lara, ale ogólnie - kobiety lubią latex - można wręcz powiedzieć, że każda hollywodzka aktorka, której udało się przerzucić tłuszcz z ud do biustu lubi wcisnąć się w kostium, który uniemożliwia zaspokajanie podstawowych potrzeb fizjologicznych!

Niektóre z nich lubią go tak bardzo, że są w naszej galerii więcej niż raz. Absolutną rekordzistką jest Halle Berry, która ma już na swoim koncie dwie role w "obciśniaku", a obecnie pracuje nad 'Catwoman'.

Zobaczcie, poczytajcie i oceńcie piękne panie, a jeśli o jakiejś seks-bombie zapomnieliśmy - koniecznie dajcie nam znać na Forum!
ZOBACZ TAKŻE:
Niewygodna prawda o polskim idolu wyszła na jaw dopiero po latach Dołącz do ponad 52000 fanów Facebooku! Największe oscarowe wpadki
Jak mogli to przeoczyć? Najzabawniejsze wpadki w polskich filmach Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Kondrat wziął ślub z dziewczyną młodszą o 38 lat!
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 5/5 5 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~wiola 2012-08-29 (17:54) 3 lata 11 miesięcy 29 dni 8 godzin i 33 minuty temu

tvn.pl Nie zwlekaj – liczba miejsc ograniczona!

odpowiedz