search

Akcja protestacyjna gwiazd Hollywood

wtorek, 24 października 2006 02:03 | megafon.pl

Gwiazdy wystosowały apel do gubernatora Kalifornii Arnolda Schwarzeneggera by zakazał budowy nowego terminalu gazu ziemnego.

Pierce Brosnan, Daryl Hannah i Halle Berry postanowili złożyć protest, po tym jak jeden z największych koncernów energetycznych na świecie australijski BHP Billiton ujawnił, że zamierza zbudować terminal gazu ziemnego zaledwie 22 kilometry od wybrzeża. BHP broni projektu twierdząc, że zapewniłby on mieszkańcom źródło energii o niskiej emisji zanieczyszczeń. Przeciwnicy jednak obawiają się naruszenia równowagi ekologicznej regionu oraz tego, że Kalifornia stanie się potencjalnym celem ataków terrorystycznych.

W ramach akcji protestacyjnej Daryl Hannah wypłynęła w morze z grupą surferów, gdzie ułożyli z desek napis "Terminate It". Decyzja w sprawie BHP zostanie podjęta w przyszłym roku.
ZOBACZ TAKŻE:
Baby z "Dirty Dancing" - jak dziś wygląda? Dołącz do ponad 5000 fanów Facebooku! Miała trzy piersi! Jak dziś wygląda?
Pamiętacie Jadźkę z "Samych swoich"? Ona ma czym oddychać! Co dziś robi Maryna z "Janosika"?
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj


     Dodaj swoją opinię!  
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos
pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!