Wirtualna Polska Wirtualna Polska - film
search
w bazie 25 073 filmy | 72 818 osób

Magdalena Cielecka jak Salma Hayek

czwartek, 21 grudnia 2006 09:35 | wirtualnemedia.pl

Kadr z filmu "Zakochani" Kadr z filmu "Zakochani"
Aktorka Magdalena Cielecka podpisała z firmą Avon Cosmetics Polska roczny kontrakt reklamowy i promocyjny.

Na mocy umowy została twarzą 15-lecia firmy Avon w Polsce i będzie pełnić rolę rzecznika dla kluczowych marek kosmetyków.

Magdalena Cielecka będzie wspierała wizerunkowo aktywności i wydarzenia związane z jubileuszem 15 lat istnienia Avonu w Polsce, a także poszczególne marki i produkty Avonu oraz społeczny program firmy Wielka Kampania Życia – Avon kontra Rak Piersi.

Wizerunek aktorki będzie obecny w katalogach, materiałach reklamowych, promocyjnych prasowych oraz na stronach internetowych.

Gwiazda będzie uczestniczyła w najważniejszych wydarzeniach, spotkaniach oraz konferencjach związanych z jubileuszem firmy i promocją kosmetyków.
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 3.67/5 3.67 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
  Opinie: 1   Dodaj swoją opinię!  
tylko nie ona!mona 2006.12.30 12:36
Jezeli Celecka- to ja nie chce Avonu!!!! »

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii