search
filmy online
premiery

Ostatnie aktywności

krystofel7 krystofel7 dodał gatunek do Po dwóch stronach
krystofel7 krystofel7 dodał dane ogólne do Po dwóch stronach
krystofel7 krystofel7 dodał gatunek do Przeżyć
krystofel7 krystofel7 dodał dane ogólne do Przeżyć
Piotr_K Piotr_K uzupełnił dane ogólne w In the Heart of the Sea
Piotr_K Piotr_K uzupełnił obsadę w Furia
Frania Frania uzupełnił profesję w Kees van Oostrum

Trzystu niezwyciężonych

poniedziałek, 19 marca 2007 02:05 | megafon.pl

Film "300" w reżyserii Zacka Snydera kolejny raz znalazł się na szczycie zestawienia amerykańskiego box office.

Krwawa ekranizacja komiksu Franka Millera przedstawia historię bitwy pod Termopilami. W roku 480 p.n.e. trzystu spartańskich żołnierzy pod wodzą Leonidasa stanęło w wąwozie do walki z perską armią Kserksesa. Choć Grecy ponieśli druzgocącą porażkę, bitwa miała znaczący wpływ na rozwój ich państwa. Ostatni weekend przyniósł projektowi 31 milionów dolarów, a dwa tygodnie w kinach - ponad 127 milionów.

Pierwszym debiutantem zestawienia jest thriller "Premonition" z Sandrą Bullock w roli głównej. Film opowiada historię Lindy Hanson, kobiety, której mąż ginie w wypadku samochodowym. Bohaterka przeżywa szok, kiedy dzień po tragedii jej partner pojawia się w domu cały i zdrowy. Linda przeczuwa, że złe wydarzenia były tylko złudzeniem, a prawdziwy dramat dopiero nastąpi. Przez weekend obraz zarobił 18 milionów dolarów i uplasował się na trzecim miejscu box office.

"Dead Silence" to kolejna nowość notowania. Bohaterami nowego filmu twórców "Piły" są Jamie i Lisa, nowożeńcy, którzy układają sobie życie z dala od rodzinnego miasta Raven Fair. Kiedy pewnego dnia Lisa zostaje brutalnie zamordowana, Jamie udaje się do mrocznej mieściny, aby pochować żonę i rozwikłać zagadkę jej śmierci. Projekt znalazł się na czwartej pozycji zestawienia z 7 milionami dolarów na koncie.

Na miejscu piątym uplasował się ostatni debiutant, komedia "I Think I Love My Wife" z Chrisem Rockiem w roli głównej. Aktor wciela się w rolę mężczyzny zaniedbanego przez zapracowaną żonę. Pewnego dnia bohater poznaje Nikki, kobietę - ideał, o jakiej zawsze marzył. Pierwszy weekend przyniósł produkcji ponad 5 milionów dolarów.
ZOBACZ TAKŻE:
To była prawdziwa przyczyna śmierci Pawlika Dołącz do ponad 26000 fanów Facebooku! Nie miał szczęścia do chirurga plastycznego...
Co Kasia Figura w nim widziała? Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Do końca życia nie mogła otrząsnąć się z rozpaczy
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 4.76/5 4.76 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!