search

Ostatnie aktywności

Trzystu niezwyciężonych

poniedziałek, 19 marca 2007 02:05 | megafon.pl

Film "300" w reżyserii Zacka Snydera kolejny raz znalazł się na szczycie zestawienia amerykańskiego box office.

Krwawa ekranizacja komiksu Franka Millera przedstawia historię bitwy pod Termopilami. W roku 480 p.n.e. trzystu spartańskich żołnierzy pod wodzą Leonidasa stanęło w wąwozie do walki z perską armią Kserksesa. Choć Grecy ponieśli druzgocącą porażkę, bitwa miała znaczący wpływ na rozwój ich państwa. Ostatni weekend przyniósł projektowi 31 milionów dolarów, a dwa tygodnie w kinach - ponad 127 milionów.

Pierwszym debiutantem zestawienia jest thriller "Premonition" z Sandrą Bullock w roli głównej. Film opowiada historię Lindy Hanson, kobiety, której mąż ginie w wypadku samochodowym. Bohaterka przeżywa szok, kiedy dzień po tragedii jej partner pojawia się w domu cały i zdrowy. Linda przeczuwa, że złe wydarzenia były tylko złudzeniem, a prawdziwy dramat dopiero nastąpi. Przez weekend obraz zarobił 18 milionów dolarów i uplasował się na trzecim miejscu box office.

"Dead Silence" to kolejna nowość notowania. Bohaterami nowego filmu twórców "Piły" są Jamie i Lisa, nowożeńcy, którzy układają sobie życie z dala od rodzinnego miasta Raven Fair. Kiedy pewnego dnia Lisa zostaje brutalnie zamordowana, Jamie udaje się do mrocznej mieściny, aby pochować żonę i rozwikłać zagadkę jej śmierci. Projekt znalazł się na czwartej pozycji zestawienia z 7 milionami dolarów na koncie.

Na miejscu piątym uplasował się ostatni debiutant, komedia "I Think I Love My Wife" z Chrisem Rockiem w roli głównej. Aktor wciela się w rolę mężczyzny zaniedbanego przez zapracowaną żonę. Pewnego dnia bohater poznaje Nikki, kobietę - ideał, o jakiej zawsze marzył. Pierwszy weekend przyniósł produkcji ponad 5 milionów dolarów.
ZOBACZ TAKŻE:
Niewygodna prawda o polskim idolu wyszła na jaw dopiero po latach Dołącz do ponad 52000 fanów Facebooku! Największe oscarowe wpadki
Jak mogli to przeoczyć? Najzabawniejsze wpadki w polskich filmach Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Kondrat wziął ślub z dziewczyną młodszą o 38 lat!
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 4.76/5 4.76 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!