search

Aktorski debiut Frytki

poniedziałek, 26 marca 2007 12:24 | Super Express

Agnieszka Frykowska Agnieszka Frykowska
źródło: AKPA
Agnieszka Frykowska swoją przygodę z mediami zaczęła od programu „Big Brother” i skandalizującej „sceny w wannie”. Dotychczas była znana głownie z tego że jest znana. Wszystko wskazuje jednak na to że niedługo zobaczymy ją z zupełnie innej strony. „Frytka” wzięła się za aktorstwo.

Obecnie Agnieszka Frykowska studiuje aktorstwo w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie. To czego się tam nauczyła można było zobaczyć w dyplomowym spektaklu „Bachantki” Eurypidesa. Agnieszka Frykowska przygotowywała przedstawienie wraz z innymi studentami. Próby i przygotowania zajęły uczniom około czterech miesięcy i wygląda na to że czas ten nie poszedł na marne. Gdy opadła kurtyna widownia dała młodym aktorom owacje na stojąco. Wśród oglądających spektakl był znany aktor Wojciech Siemion.

Agnieszka Frykowska powiedziała po przedstawieniu że zawód aktorki pociąga ją gdyż daje możliwość bycia przez chwilę kimś innym.

- Jestem bardzo zdziwiona: zaczynając studia w tej szkole, nastawiałam się bardziej na role filmowe. Jednak teatr też ma swoje zalety - na scenie grają prawdziwe emocje, nie ma udawania. Wychodzisz i po prostu jesteś. Nie ma żadnych dubli, nic nie można wyciąć - dodaje. Agnieszka dostała już propozycję zagrania w profesjonalnym teatrze. Przyjęła ją, na razie nie chce jednak zdradzić, co to za rola.

Aktorstwo nie jest jedyną dziedziną show biznesu w której młoda gwiazda próbuje odnieść sukces. Już wkrótce ma ukazać się jej debiutancka płyta a od początku Marca, Frytkę wraz z Rafałem Waszkiewiczem można oglądać w telewizji Tele5 w programie „Lub czasopisma”. Prowadzi w nim od poniedziałku do piątku dziesięciominutowy przegląd kolorowej prasy.
ZOBACZ TAKŻE:
Baby z "Dirty Dancing" - jak dziś wygląda? Dołącz do ponad 5000 fanów Facebooku! Miała trzy piersi! Jak dziś wygląda?
Pamiętacie Jadźkę z "Samych swoich"? Ona ma czym oddychać! Co dziś robi Maryna z "Janosika"?
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 1.86/5 1.86 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj


  Opinie: 25   Dodaj swoją opinię!  
Co ty robisz (4)Poldzia15 2007.03.26 21:26
Po tym co na pokazals w ,,Big Brother" nie powinnas wogule brc sie... »
no cóż..pliszka 2007.11.19 22:56
No cóż...a ja po czterech latach PWST muszę prosić się i tygodniami... »
DLA TYCH CO JĄ KRYTYKUJĄ : (2)fa 2007.03.26 21:46
Jesteście zazdrośni,mali,i tyle warci co nasz rząd i jego... »
jeszcze jesden prawdziwy...kociak 2007.11.19 18:24
jeszcze jeden prawdziwy przyklad ze u nas w polsce robi sie kariere... »
Żałosne!!!!bro 2007.03.26 22:22
kim ta kobieta jest?! chyba w tym kraju już mnie ic nie zadziwi ale... »
Frytka??....puny 2007.03.26 21:48
-zastanawiam się dla czego ją wszędzie pokazują pojawiła się w... »
to nie jest aktorkarak 2007.03.26 21:24
to jest paranoja ,ze gwiazdka durnych programow typu BIG BROTHER... »
dwa gołębie będą grały???Anika 2007.03.26 21:00
gołębie były totalną rewelacją ciekawe co znajdzie sie jako taka... »
Krierę i tak zrobiJÓZIO 2007.03.26 20:37
Szanowni Panstwo. Czy się komuś podoba czy nie, ta Pani i tak... »
big brother goraaska 2007.03.26 20:05
super tyle ze w teatrze nie ma wanny ale zawsze za kurtynami mozna... »

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii