search
powiązane
tape
fotka

Małgorzata Kożuchowska

Ocena talentu:
Ocena 33/5 3.73 / 5

Ocena wyglądu:
Ocena 4/5 4.08 / 5


premiery
filmy online
premiery

Ostatnie aktywności

tadeusz70 tadeusz70 dodał gatunek do Invencion de Morel, La
tadeusz70 tadeusz70 dodał dane ogólne do Invencion de Morel, La
tadeusz70 tadeusz70 dodał profesję do Kendra Santacruz
tadeusz70 tadeusz70 dodał dane ogólne do Kendra Santacruz
tadeusz70 tadeusz70 dodał www o sobie do Kendra Santacruz
jd007jd007 jd007jd007 uzupełnił ciekawostkę w Tomasz Budyta
jd007jd007 jd007jd007 uzupełnił profesję w Tomasz Budyta
jd007jd007 jd007jd007 uzupełnił dane ogólne w Tomasz Budyta

Małgorzata Kożuchowska musiała się rozebrać

wtorek, 04 września 2007 11:42 | Dziennik.pl

źródło: AKPA
Małgorzata Kożuchowska wyrosła na heroinę polskich seriali. Od siedmiu lat jest Hanką w "M jak miłość". Jako Mostowiakowa jest uwielbiana. I okazało się, że nie sposób wyobrazić sobie tego polskiego serialu bez Małgorzaty. A pomyśleć, że jeszcze siedem lat temu godziła się na mocno rozbierane role. Teraz mowy o tym nie ma. A i tak jest rozchwytywana.

Od września jej wielbiciele mogą nawet odczuć pewien przesyt. Bo kiedy zrezygnują z oglądania w TVP 2 "M jak miłość", by zobaczyć, co się dzieje w nowym polsatowskim serialu "Tylko miłość", na ekranie też ujrzą Małgorzatę Kożuchowską. Gdy wiosną pojawiły się pogłoski, że aktorka przeskakuje z "M jak miłość" do polsatowskiego "Tylko miłość", by grać tam Maję Kryńską, widzowie Dwójki pogrążyli się w smutku. Tymczasem Małgorzata podjęła ambitne wyzwanie i postanowiła pogodzić rolę Hanki i Majki. I tak Kożuchowska będzie walczyć o oglądalność z samą sobą.


Tym samym aktorka wyrosła na prawdziwą heroinę polskich seriali. Oprócz w "M jak miłość" i "Tylko miłość" pojawi się też tej jesieni w "Kryminalnych", zobaczymy ją nawet w "Niani".

I kto by pomyślał, że kiedy w 1994 roku skromną rolą Maryjki w serialu "Fitness club" zaczynała swoją filmową karierę, wyrośnie z niej taka gwiazda. Nic nie wróżyło, że w przyszłości właśnie z nią twórcy będą kojarzyli sukces telenoweli. W "Złotopolskich" długo nie zagrzała miejsca.

A w roku 2000 w serialu "Przeprowadzki" pojawiła się tylko dzięki temu, że zgodziła się odkryć swoje wdzięki. Od tego czasu minęło siedem lat. Teraz nie musi nic odsłaniać. Wystarczy, że jest.
ZOBACZ TAKŻE:
Łamał kręgosłupy jak zapałki. Jak dziś wygląda? Dołącz do ponad 23000 fanów Facebooku! Jak dziś wyglądają domy Kargula i Pawlaka?
Tak zaczynała najlepsza polska aktorka. Poznajesz? Tajemnicza śmierć gwiazdy "Kogla-mogla" Słynny aktor przeholował z siłownią!
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 2.51/5 2.51 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!