search
powiązane
tape
fotka

Małgorzata Kożuchowska

Ocena talentu:
Ocena 33/5 3.73 / 5

Ocena wyglądu:
Ocena 4/5 4.08 / 5


premiery

Ostatnie aktywności

Małgorzata Kożuchowska musiała się rozebrać

wtorek, 04 września 2007 11:42 | Dziennik.pl

źródło: AKPA
Małgorzata Kożuchowska wyrosła na heroinę polskich seriali. Od siedmiu lat jest Hanką w "M jak miłość". Jako Mostowiakowa jest uwielbiana. I okazało się, że nie sposób wyobrazić sobie tego polskiego serialu bez Małgorzaty. A pomyśleć, że jeszcze siedem lat temu godziła się na mocno rozbierane role. Teraz mowy o tym nie ma. A i tak jest rozchwytywana.

Od września jej wielbiciele mogą nawet odczuć pewien przesyt. Bo kiedy zrezygnują z oglądania w TVP 2 "M jak miłość", by zobaczyć, co się dzieje w nowym polsatowskim serialu "Tylko miłość", na ekranie też ujrzą Małgorzatę Kożuchowską. Gdy wiosną pojawiły się pogłoski, że aktorka przeskakuje z "M jak miłość" do polsatowskiego "Tylko miłość", by grać tam Maję Kryńską, widzowie Dwójki pogrążyli się w smutku. Tymczasem Małgorzata podjęła ambitne wyzwanie i postanowiła pogodzić rolę Hanki i Majki. I tak Kożuchowska będzie walczyć o oglądalność z samą sobą.


Tym samym aktorka wyrosła na prawdziwą heroinę polskich seriali. Oprócz w "M jak miłość" i "Tylko miłość" pojawi się też tej jesieni w "Kryminalnych", zobaczymy ją nawet w "Niani".

I kto by pomyślał, że kiedy w 1994 roku skromną rolą Maryjki w serialu "Fitness club" zaczynała swoją filmową karierę, wyrośnie z niej taka gwiazda. Nic nie wróżyło, że w przyszłości właśnie z nią twórcy będą kojarzyli sukces telenoweli. W "Złotopolskich" długo nie zagrzała miejsca.

A w roku 2000 w serialu "Przeprowadzki" pojawiła się tylko dzięki temu, że zgodziła się odkryć swoje wdzięki. Od tego czasu minęło siedem lat. Teraz nie musi nic odsłaniać. Wystarczy, że jest.
ZOBACZ TAKŻE:
Niewygodna prawda o polskim idolu wyszła na jaw dopiero po latach Dołącz do ponad 52000 fanów Facebooku! Największe oscarowe wpadki
Jak mogli to przeoczyć? Najzabawniejsze wpadki w polskich filmach Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Kondrat wziął ślub z dziewczyną młodszą o 38 lat!
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 2.51/5 2.51 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!