search
powiązane
tape
fotka

Incredible Hulk

Incredible Hulk, The

Waszym zdaniem: 7


premiery

Ostatnie aktywności

Zielony potwór króluje w USA

poniedziałek, 16 czerwca 2008 07:03 | megafon.pl

Film "The Incredible Hulk" został nowym liderem amerykańskiego box office.

W kolejnej adaptacji komiksu Marvela główny bohater, Bruce Banner, próbuje znaleźć lekarstwo, które pozwoli mu uwolnić się od drzemiącej w nim bestii. Podczas poszukiwań na jego drodze staje nowy wróg dysponujący ogromną siłą. Bannerem interesuje się także amerykańska armia, która zamierza wykorzystać jego moce do własnych celów.

W rolach głównych wystąpili Edward Norton, Liv Tyler, Tim Roth i William Hurt. Debiutujący w zestawieniu film zarobił przez pierwszy weekend w kinach ponad 54 miliony dolarów.

Drugą, a zarazem ostatnią nowością notowania jest thriller "Zdarzenie" w reżyserii M. Nighta Shyamalana. Bohaterem obrazu jest pewien nauczyciel, który wraz z rodziną ucieka przed tajemniczą siłą wyzwalającą w ludziach samobójcze instynkty.

W filmie wystąpili m.in. Mark Wahlberg, Zooey Deschanel i John Leguizamo. Thriller uplasował się na trzecim miejscu box office z sumą 30 milionów dolarów na koncie.

TOP 10 AMERYKAŃSKIEGO BOX OFFICE
ZOBACZ TAKŻE:
Niewygodna prawda o polskim idolu wyszła na jaw dopiero po latach Dołącz do ponad 52000 fanów Facebooku! Największe oscarowe wpadki
Jak mogli to przeoczyć? Najzabawniejsze wpadki w polskich filmach Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Kondrat wziął ślub z dziewczyną młodszą o 38 lat!
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!