search
powiązane
tape
fotka

Julia Kamińska

Ocena talentu:
Ocena 41/5 4.3 / 5

Ocena wyglądu:
Ocena 41/5 4.27 / 5


premiery

Ostatnie aktywności

krystofel7 krystofel7 uzupełnił gatunek w Wyścig po życie
krystofel7 krystofel7 dodał gatunek do 88
krystofel7 krystofel7 dodał dane ogólne do 88
krystofel7 krystofel7 dodał gatunek do Isa
krystofel7 krystofel7 dodał dane ogólne do Isa
krystofel7 krystofel7 dodał MPAA do Isa

Julia Kamińska i Filip Bobek - najgorętsze twarze nadchodzącej jesieni

piątek, 25 lipca 2008 14:52 | Wirtualna Polska

Julia Kamińska i Filip Bobek Julia Kamińska i Filip Bobek
źródło: TVN
Trwają zdjęcia do najnowszej superprodukcji TVN – serialu „BrzydUla”. Fabuła nasuwa na myśl klasyczną bajkę o brzydkim kaczątku. W tym jednak przypadku kaczątko to Ula Cieplak – wesoła, inteligentna, skromna i odrobinę niedoceniona dziewczyna, wrzucona w piękny i luksusowy świat mody…

Twórcy podkreślają, że nie będzie to serial zwyczajny. Zdjęcia są realizowane z wielkim rozmachem, z ogromną dbałością o szczegóły, kostiumy, scenografię i charakteryzację. W serialu nie zabraknie więc pięknych wnętrz i fenomenalnych stylizacji.

Twórcy zadbali również o świeże, nieopatrzone aktorskie twarze. Dzięki „BrzydUli” szykuje się jesienny wysyp gorących nazwisk!

W główną rolę wcieli się młodziutka, dwudziestoletnia Julia Kamińska. Aktorka prywatnie studiuje germanistykę na wydziale filozoficzno-historycznym Uniwersytetu Gdańskiego. Na szklanym ekranie zadebiutowała w 2007 roku jako Tosia – córka Judyty w serialu Ja Wam pokażę na podstawie powieści Katarzyny Grocholi. Telewidzowie mogli ją także podziwiać w roli Majki w Barwach szczęścia.


Zanim Julia zaczęła przygodę z telewizją, dla której zawiesiła tymczasowo studia, występowała w Teatrze Edukacyjnym Wybrzeżak w Gdańsku. Julia biegle włada trzema językami: niemieckim, rosyjskim i angielskim, gra na pianinie, pływa i uwielbia wspinaczkę skałkową.

Serialowego szefa Uli Cieplak – Marka Dobrzańskiego, zagra Filip Bobek. Kolejne gorące nazwisko nadchodzącego sezonu z pewnością sprawi, że kobiece serca zabiją szybciej… Filip nie dość, że wyjątkowo przystojny, to do tego bardzo utalentowany! Jest absolwentem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Szkołę ukończył w 2005 roku broniąc, pod czujnym okiem Piotra Łazarkiewicza, dyplom „Generacja” na podstawie polskiej dramaturgii współczesnej. W ciągu ostatnich dwóch lat występował na deskach Teatru Polskiego w Poznaniu. Do tej pory miłośnicy polskich seriali mogli go zobaczyć na telewizyjnych ekranach między innymi w „Kopciuszku”, Pensjonacie pod różą i Barwach szczęścia. Aktor umiejętnie włada szpadą, zna kroki salsy, walca, paso doble i pasjonuje się fotografią. W „BrzydUli” jego bohater to syn odchodzącego szefa Domu Mody Febo&Dobrzański.

Marek to facet wychowany w luksusie, który nigdy nie musiał się martwić o przyszłość. Nie dostrzega Uli, jest przyzwyczajony do kobiet, którym bliżej do ideałów z okładek ekskluzywnych pism, niż do tych, które spotykamy w realnym świecie. Czy dostrzeże wewnętrzne piękno Uli? Przekonamy się już we wrześniu.

W obsadzie serialu znajdą się również: Maja Hirsch, Małgorzata Socha, Weronika Książkiewicz, Marek Włodarczyk, Jacek Braciak, Mariusz Zaniewski, Łukasz Garlicki i inni.

„BrzydUla” w TVN od września.
ZOBACZ TAKŻE:
To była prawdziwa przyczyna śmierci Pawlika Dołącz do ponad 29000 fanów Facebooku! Nie miał szczęścia do chirurga plastycznego...
Byli tacy piękni - tym romansem żył cały świat Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Do końca życia nie mogła otrząsnąć się z rozpaczy
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 4.73/5 4.73 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!