search
powiązane
tape
fotka

Julia Kamińska

Ocena talentu:
Ocena 41/5 4.3 / 5

Ocena wyglądu:
Ocena 41/5 4.27 / 5


premiery

Ostatnie aktywności

Julia Kamińska i Filip Bobek - najgorętsze twarze nadchodzącej jesieni

piątek, 25 lipca 2008 14:52 | Wirtualna Polska

Julia Kamińska i Filip Bobek Julia Kamińska i Filip Bobek
źródło: TVN
Trwają zdjęcia do najnowszej superprodukcji TVN – serialu „BrzydUla”. Fabuła nasuwa na myśl klasyczną bajkę o brzydkim kaczątku. W tym jednak przypadku kaczątko to Ula Cieplak – wesoła, inteligentna, skromna i odrobinę niedoceniona dziewczyna, wrzucona w piękny i luksusowy świat mody…

Twórcy podkreślają, że nie będzie to serial zwyczajny. Zdjęcia są realizowane z wielkim rozmachem, z ogromną dbałością o szczegóły, kostiumy, scenografię i charakteryzację. W serialu nie zabraknie więc pięknych wnętrz i fenomenalnych stylizacji.

Twórcy zadbali również o świeże, nieopatrzone aktorskie twarze. Dzięki „BrzydUli” szykuje się jesienny wysyp gorących nazwisk!

W główną rolę wcieli się młodziutka, dwudziestoletnia Julia Kamińska. Aktorka prywatnie studiuje germanistykę na wydziale filozoficzno-historycznym Uniwersytetu Gdańskiego. Na szklanym ekranie zadebiutowała w 2007 roku jako Tosia – córka Judyty w serialu Ja Wam pokażę na podstawie powieści Katarzyny Grocholi. Telewidzowie mogli ją także podziwiać w roli Majki w Barwach szczęścia.


Zanim Julia zaczęła przygodę z telewizją, dla której zawiesiła tymczasowo studia, występowała w Teatrze Edukacyjnym Wybrzeżak w Gdańsku. Julia biegle włada trzema językami: niemieckim, rosyjskim i angielskim, gra na pianinie, pływa i uwielbia wspinaczkę skałkową.

Serialowego szefa Uli Cieplak – Marka Dobrzańskiego, zagra Filip Bobek. Kolejne gorące nazwisko nadchodzącego sezonu z pewnością sprawi, że kobiece serca zabiją szybciej… Filip nie dość, że wyjątkowo przystojny, to do tego bardzo utalentowany! Jest absolwentem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Szkołę ukończył w 2005 roku broniąc, pod czujnym okiem Piotra Łazarkiewicza, dyplom „Generacja” na podstawie polskiej dramaturgii współczesnej. W ciągu ostatnich dwóch lat występował na deskach Teatru Polskiego w Poznaniu. Do tej pory miłośnicy polskich seriali mogli go zobaczyć na telewizyjnych ekranach między innymi w „Kopciuszku”, Pensjonacie pod różą i Barwach szczęścia. Aktor umiejętnie włada szpadą, zna kroki salsy, walca, paso doble i pasjonuje się fotografią. W „BrzydUli” jego bohater to syn odchodzącego szefa Domu Mody Febo&Dobrzański.

Marek to facet wychowany w luksusie, który nigdy nie musiał się martwić o przyszłość. Nie dostrzega Uli, jest przyzwyczajony do kobiet, którym bliżej do ideałów z okładek ekskluzywnych pism, niż do tych, które spotykamy w realnym świecie. Czy dostrzeże wewnętrzne piękno Uli? Przekonamy się już we wrześniu.

W obsadzie serialu znajdą się również: Maja Hirsch, Małgorzata Socha, Weronika Książkiewicz, Marek Włodarczyk, Jacek Braciak, Mariusz Zaniewski, Łukasz Garlicki i inni.

„BrzydUla” w TVN od września.
ZOBACZ TAKŻE:
Niewygodna prawda o polskim idolu wyszła na jaw dopiero po latach Dołącz do ponad 52000 fanów Facebooku! Największe oscarowe wpadki
Jak mogli to przeoczyć? Najzabawniejsze wpadki w polskich filmach Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Kondrat wziął ślub z dziewczyną młodszą o 38 lat!
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 4.73/5 4.73 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!