search
powiązane
tape
fotka

Szybko i wściekle

Fast and Furious 4

Waszym zdaniem: 9


premiery
filmy online
premiery

Ostatnie aktywności

agkaminski agkaminski dodał profesję do Mary Mrozińska
agkaminski agkaminski dodał dane ogólne do Mary Mrozińska
agkaminski agkaminski dodał profesję do Alfred Niemirski
agkaminski agkaminski dodał dane ogólne do Alfred Niemirski
agkaminski agkaminski dodał profesję do Aleksander Hertz
agkaminski agkaminski dodał dane ogólne do Aleksander Hertz
agkaminski agkaminski dodał filmografię do Aleksander Hertz
agkaminski agkaminski dodał profesję do Józef Ostoja-Sulnicki

"Szybcy i wściekli 4" - zobacz pierwszy zwiastun po polsku!

poniedziałek, 25 sierpnia 2008 15:18 | Wirtualna Polska

Vin diesel w ''Fast & furious 4'' Vin diesel w ''Fast & furious 4''
źródło: UIP/ fot. "Wróg u bram"
Oto łakomy kąsek dla wszystkich wielbicieli odpicowanych bryk, ryczących silników, szaleńczych pościgów i Vina Diesela. Wirtualna Polska ma przyjemność zaprezentować zwiastun do najnowszego, czwartego filmu z serii "Szybcy i wściekli"!

Tym razem na planie rozpędzonej produkcji spotkali się wszyscy najważniejsi bohaterowie znani z części pierwszej. Poza grającym Briana O'Connera Paulem Walkerem zobaczymy także Dominica Toretto, czyli Vina Diesela oraz Letty graną przez znaną z serialu "Lost", niepokorną Michelle Rodriguez.

Akcja filmu rozgrywa się zarówno w Stanach jak i poza ich granicami. Znany z dwóch pierwszych części Brian zostaje wypuszczony z więzienia by pomóc agentom federalnym w rozpracowaniu Braga – niebezpiecznego handlarza narkotyków. Plan ujęcia handlarza heroiny zakłada przeniknięcie do jego organizacji.

Zdobycie zaufania bezwzględnego przestępcy nie jest zadaniem łatwym, dlatego Brian zwraca się o pomoc do jedynej osoby, która może mu jej udzielić. Jest nią znany w przestępczym półświatku przyjaciel Dominic. Dzięki poparciu Dominica Brian i jego wypasiony Nissan zdobywają miejsce w gangu Braga...

Reżyserem filmu jest Justin Lin. Pochodzący z Tajwanu twórca wyreżyserował w 2006 roku trzecią część serii "Szybcy i wściekli 3: Tokyo Drift".

Nowi "Szybcy i wściekli" nie mają jeszcze swojego polskiego tytułu. Film zawitaj do kin pod patronatem Wirtualnej Polski 12 czerwca 2009 roku.
ZOBACZ TAKŻE:
Łamał kręgosłupy jak zapałki. Jak dziś wygląda? Dołącz do ponad 20000 fanów Facebooku! Jak dziś wyglądają domy Kargula i Pawlaka?
Tak zaczynała najlepsza polska aktorka. Poznajesz? Tajemnicza śmierć gwiazdy "Kogla-mogla" Słynny aktor przeholował z siłownią!
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 4.78/5 4.78 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!