search
powiązane
tape
fotka

Szybko i wściekle

Fast and Furious 4

Waszym zdaniem: 9


premiery
filmy online
premiery

Ostatnie aktywności

krystofel7 krystofel7 dodał gatunek do Po dwóch stronach
krystofel7 krystofel7 dodał dane ogólne do Po dwóch stronach
krystofel7 krystofel7 dodał gatunek do Przeżyć
krystofel7 krystofel7 dodał dane ogólne do Przeżyć
Piotr_K Piotr_K uzupełnił dane ogólne w In the Heart of the Sea
Piotr_K Piotr_K uzupełnił obsadę w Furia
Frania Frania uzupełnił profesję w Kees van Oostrum

"Szybcy i wściekli 4" - zobacz pierwszy zwiastun po polsku!

poniedziałek, 25 sierpnia 2008 15:18 | Wirtualna Polska

Vin diesel w ''Fast & furious 4'' Vin diesel w ''Fast & furious 4''
źródło: UIP/ fot. "Wróg u bram"
Oto łakomy kąsek dla wszystkich wielbicieli odpicowanych bryk, ryczących silników, szaleńczych pościgów i Vina Diesela. Wirtualna Polska ma przyjemność zaprezentować zwiastun do najnowszego, czwartego filmu z serii "Szybcy i wściekli"!

Tym razem na planie rozpędzonej produkcji spotkali się wszyscy najważniejsi bohaterowie znani z części pierwszej. Poza grającym Briana O'Connera Paulem Walkerem zobaczymy także Dominica Toretto, czyli Vina Diesela oraz Letty graną przez znaną z serialu "Lost", niepokorną Michelle Rodriguez.

Akcja filmu rozgrywa się zarówno w Stanach jak i poza ich granicami. Znany z dwóch pierwszych części Brian zostaje wypuszczony z więzienia by pomóc agentom federalnym w rozpracowaniu Braga – niebezpiecznego handlarza narkotyków. Plan ujęcia handlarza heroiny zakłada przeniknięcie do jego organizacji.

Zdobycie zaufania bezwzględnego przestępcy nie jest zadaniem łatwym, dlatego Brian zwraca się o pomoc do jedynej osoby, która może mu jej udzielić. Jest nią znany w przestępczym półświatku przyjaciel Dominic. Dzięki poparciu Dominica Brian i jego wypasiony Nissan zdobywają miejsce w gangu Braga...

Reżyserem filmu jest Justin Lin. Pochodzący z Tajwanu twórca wyreżyserował w 2006 roku trzecią część serii "Szybcy i wściekli 3: Tokyo Drift".

Nowi "Szybcy i wściekli" nie mają jeszcze swojego polskiego tytułu. Film zawitaj do kin pod patronatem Wirtualnej Polski 12 czerwca 2009 roku.
ZOBACZ TAKŻE:
To była prawdziwa przyczyna śmierci Pawlika Dołącz do ponad 26000 fanów Facebooku! Nie miał szczęścia do chirurga plastycznego...
Co Kasia Figura w nim widziała? Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Do końca życia nie mogła otrząsnąć się z rozpaczy
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 4.78/5 4.78 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!