search
powiązane
tape
fotka

Szybko i wściekle

Fast and Furious 4

Waszym zdaniem: 9


premiery

Ostatnie aktywności

"Szybcy i wściekli 4" - zobacz pierwszy zwiastun po polsku!

poniedziałek, 25 sierpnia 2008 15:18 | Wirtualna Polska

Vin diesel w ''Fast & furious 4'' Vin diesel w ''Fast & furious 4''
źródło: UIP/ fot. "Wróg u bram"
Oto łakomy kąsek dla wszystkich wielbicieli odpicowanych bryk, ryczących silników, szaleńczych pościgów i Vina Diesela. Wirtualna Polska ma przyjemność zaprezentować zwiastun do najnowszego, czwartego filmu z serii "Szybcy i wściekli"!

Tym razem na planie rozpędzonej produkcji spotkali się wszyscy najważniejsi bohaterowie znani z części pierwszej. Poza grającym Briana O'Connera Paulem Walkerem zobaczymy także Dominica Toretto, czyli Vina Diesela oraz Letty graną przez znaną z serialu "Lost", niepokorną Michelle Rodriguez.

Akcja filmu rozgrywa się zarówno w Stanach jak i poza ich granicami. Znany z dwóch pierwszych części Brian zostaje wypuszczony z więzienia by pomóc agentom federalnym w rozpracowaniu Braga – niebezpiecznego handlarza narkotyków. Plan ujęcia handlarza heroiny zakłada przeniknięcie do jego organizacji.

Zdobycie zaufania bezwzględnego przestępcy nie jest zadaniem łatwym, dlatego Brian zwraca się o pomoc do jedynej osoby, która może mu jej udzielić. Jest nią znany w przestępczym półświatku przyjaciel Dominic. Dzięki poparciu Dominica Brian i jego wypasiony Nissan zdobywają miejsce w gangu Braga...

Reżyserem filmu jest Justin Lin. Pochodzący z Tajwanu twórca wyreżyserował w 2006 roku trzecią część serii "Szybcy i wściekli 3: Tokyo Drift".

Nowi "Szybcy i wściekli" nie mają jeszcze swojego polskiego tytułu. Film zawitaj do kin pod patronatem Wirtualnej Polski 12 czerwca 2009 roku.
ZOBACZ TAKŻE:
Niewygodna prawda o polskim idolu wyszła na jaw dopiero po latach Dołącz do ponad 52000 fanów Facebooku! Największe oscarowe wpadki
Jak mogli to przeoczyć? Najzabawniejsze wpadki w polskich filmach Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Kondrat wziął ślub z dziewczyną młodszą o 38 lat!
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 4.78/5 4.78 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!