search
powiązane
tape
fotka

Holiday

Holiday, The

Waszym zdaniem: 8

Naszym zdaniem: 7


premiery
filmy online
premiery

Ostatnie aktywności

12ajznx02 12ajznx02 ocenił film Furia
12ajznx02 12ajznx02 ocenił film Huba
krystofel7 krystofel7 dodał gatunek do Po dwóch stronach
krystofel7 krystofel7 dodał dane ogólne do Po dwóch stronach

Kartki świąteczne w postaci... filmów!

piątek, 05 grudnia 2008 11:24 | Wirtualna Polska

Świąteczne wydanie filmów Świąteczne wydanie filmów
Specjalne, świąteczne wydanie pięciu filmów („Holiday”, „American Gangster”, „Ultimatum Bourne’a”, „Pokuta” oraz „Duma i uprzedzenie”) już do kupienia w sklepach.

TiM Film Studio przygotowało niespodziankę z okazji zbliżających się Świąt. Pod choinkę dla najbliższych można zakupić świąteczne wydania pięciu kinowych hitów na dvd.

„Holiday” to opowieść o Iris (Kate Winslet) oraz Amandzie (Cameron Diaz), dwóch kobietach, które stanowią całkowite przeciwieństwa – jedna jest mieszkanką przytulnej angielskiej chałupki, a druga właścicielką szpanerskiej posiadłości w Hollywood – łączy je tylko jedna rzecz, obie mają pecha do facetów. Chcąc wyrwać się z zaklętego kręgu sercowych nieszczęść, dokonują przez Internet czasowej zamiany swoich mieszkań. Dzięki tej operacji obie staną w obliczu najmniej przez nie pożądanej i spodziewanej rzeczy – nowego romansu – i zrozumieją, że zmiana adresu naprawdę może odmienić ich życie.


„American Gangster” to film o Franku Lucasie, czarnym królu narkotykowego biznesu w harlemie. Zaczynał jako kierowca - przez 15lat - ówczesnego bossa harlemu. Główny bohater przemycał narkotyki w trumnach poległych żołnierzy w Wietnamie. Dotarł do producenta 100%-ego specyfiku, żadnych pośrednich dilerów. Sprzedając narkotyk za grosze dorobił się milionów. Konkurencji oczywiście się to nie podobało. Denzel Washington jak w każdym swoim filmie, potrafi świetnie wczuć się w rolę.

W „Ultimatum Bourne’a” występuje zdobywca Oscara, Matt Damon w roli zabójcy doskonałego, Jasona Bourne’a, człowieka, który utracił pamięć i jedyną osobę, jaką kochał. Teraz Jason musi zmierzyć się z nowym pokoleniem wyszkolonych przez jego organizację zabójców, którzy tropią go na każdym kroku i nie powstrzymają się przed niczym, byle uniemożliwić mu poznanie prawdziwej tożsamości. „Ultimatum Bourne’a” sprawi, że poczujesz naprawdę szybkie bicie serca. Niesamowite popisy kaskaderskie i zapierająca dech w piersiach akcja godne są miana „najlepszego filmu akcji dziesięciolecia”, jakie nadali temu filmowi krytycy.

Akcja „Pokuty” rozgrywa się latem 1935 roku. Trzynastoletnia Briony Tallis z zamożnej angielskiej rodziny jest obiecującą młodą pisarką. Dziewczynka ma nadzieję, że jej kuzynka Lola oraz bliźnięta Jackson i Pierrot zagrają w najnowszej sztuce jej autorstwa, która ma zostać wystawiona podczas rodzinnego zjazdu. Kuzyni są jednak beznadziejnymi aktorami. W chwilach wolnych od pisania, Briony szpieguje syna służącego, Robbie’go Turnera, który romansuje z jej starszą siostrą Cecylią i odkrywa obsceniczny list miłosny, który młody człowiek do niej napisał. Płodna wyobraźnia Briony podsuwa jej coraz to okropniejsze obrazy.

„Duma i uprzedzenie” to kolejna już adaptacja popularnej powieści Jane Austen. Do malowniczego Netherfield przybywa przystojny i bogaty Charles Bingley z zamiarem osiedlenia się tam na stałe. Przybysz wzbudza żywe zainteresowanie lokalnej społeczności, zwłaszcza niezamożnych panien na wydaniu. Na zawarciu bliższej znajomości z nowym sąsiadem zależy szczególnie pani Bennet, matce pięciu dorosłych córek, których jedyną szansą na dostatnie życie jest bogate zamążpójście. Sprawa jest paląca, gdyż cały rodzinny majątek ma wkrótce przejść w ręce antypatycznego kuzyna, pana Collinsa.

Komplet świątecznych wydań filmów ukazuje się pod patronatem Wirtualnej Polski.
ZOBACZ TAKŻE:
To była prawdziwa przyczyna śmierci Pawlika Dołącz do ponad 26000 fanów Facebooku! Nie miał szczęścia do chirurga plastycznego...
Co Kasia Figura w nim widziała? Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Do końca życia nie mogła otrząsnąć się z rozpaczy
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 5/5 5 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!